Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Olga Bończyk, Alicja Majewska, Łukasz Zagrobelny i Włodzimierz Korcz zapraszają na koncert - mamy bilety

W niedzielę 15 grudnia 2019r.o godzinie 16:00 i 19:00 na deskach Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbędzie się wyjątkowy koncert polskich kolęd i pastorałek.

Muzyczna podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza. Świąteczny koncert pełen radości, optymizmu, w którym każdy znajdzie dla siebie nutkę refleksji.

Poza tradycyjnymi, znanymi wszystkim utworami, takimi jak "Dzisiaj w Betlejem", "Bracia patrzcie jeno", czy "Pójdźmy wszyscy do stajenki", w programie zabrzmią przebojowe kompozycje Włodzimierza Korcza z tekstami Wojciecha Młynarskiego, Magdy Czapińskiej, Wojciecha Kejne oraz Ernesta Brylla, wszystkie w brawurowych, trzygłosowych opracowaniach.

Spektakl grany jest nieprzerwanie od prawie trzydziestu lat nie tylko na scenach polskich, ale również w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Francji i Hiszpanii. Od 1987 roku przez cztery kolejne lata powstawały programy telewizyjne, których sukces zaowocował wydaniem płyty live – Kolędy w Teatrze Stu. Ci, którzy raz poddali się urokowi atmosfery panującej podczas tego nagrania tego koncertu, do dziś nie wyobrażają sobie kolejnych świąt bez płyty, na której śpiewali – Alicja Majewska, Halina Frąckowiak i Andrzej Zaucha. Następna, równie piękna płyta z tym samym materiałem została nagrana już w składzie – Olga Bończyk, Alicja Majewska i Zbigniew Wodecki.

Olga Bończyk, Alicja Majewska, Łukasz Zagrobelny i Włodzimierz Korcz zapraszają na koncert, podczas którego zrobią wszystko, żeby przekonać Państwa, że nie ma piękniejszych kolęd, niż kolędy polskie! Koncert w cieszyńskim teatrze ze specjalnym udziałem Warsaw Opera Quartet.

Dla czytelników ox.pl mamy trzy podwójne wejściówki na koncert 15.12.2019 na godzinę 19:00. Bilety do odbioru na hasło ox.pl w kasie teatru przed koncertem.

Wejściówki otrzymają trzy pierwsze osoby, które jako pierwsze napiszą do nas e-maila na adres redakcja@ox.pl pisząc w temacie "GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ". W mailu należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy. (Przesłanie kilku prawidłowych odpowiedzi przez tego samego czytelnika i z tego samego adresu e-mail nie będzie brana pod uwagę podczas wyłaniania zwycięzców konkursu).

Bilety na to wydarzenie można kupić w kasie teatru oraz na poniższych stronach internetowych:

eBilet.pl
biletyna.pl
kupbilecik.pl
bileterka.com
kulturairozrywka.pl

ZNAMY ZWYCIĘZCÓW. GRATULUJEMY!


red./mat.pras.

 

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: