Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Okoliczności potrącenia rowerzysty w Drogomyślu

Informowaliśmy o potrąceniu rowerzysty i związanych z tym utrudnieniach na DK81 w Drogomyślu. Sytuacja była na tyle poważna, że zdecydowano się a zadysponowanie śmigłowca LPR, który przetransportował rannego rowerzystę do szpitala. Utrudnienia trwały ponad 2 godziny.

Jak udało nam się ustalić, cała sytuacja była wynikiem utraty równowagi przez rowerzystę, który przewrócił się na jezdnię. Samochód, który zbliżał się do rowerzysty, próbował uniknąć przejechania przez mężczyznę, uciekając na drugi pas. Niestety manewr ten nie zakończył się sukcesem i pojazd przejechał przez leżącego mężczyznę. Z relacji świadków wynika, że rowerzysta doznał wielu obrażeń, w tym obrażeń twarzy, jednak nie stracił przytomności.
- Około godz. 11:30 36-letni kierujący rowerem mieszkaniec gminy Strumień z nieustalonych przyczyn podczas jazdy przewrócił się na jezdni. W wyniku upadku został potrącony przez kierującego renaultem, 78-lerniego mieszkańca Rybnika. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały dwie godziny. Okoliczności zdarzenia wyjaśniać będą policjanci z Cieszyna – poinformował asp. Krzysztof Pawlik, Rzecznik Prasowy KPP w Cieszynie.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-02-28 21:47:03
pszeniczny: Nie żebym się czepiał, ale...Okoliczności potrącenia czy okoliczności przejechania?A może okoliczności wywrócenia się rowerzysty?
2019-03-01 08:55:57
Discovery: Wyszło na to że rowerzysta próbował przejechać kierowce w Renault.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: