Ogrodzona - kolizja z cysterną

Dzisiaj (19.12) po godzinie 10 na drodze S-52 doszło do kolizji busa z samochodem ciężarowym.

Niespełna godzinę temu w Ogrodzonej na drodze ekspresowej S-52 na pasie prowadzącym w kierunku Cieszyna, doszło do kolizji busa z samochodem ciężarowym. Jak informuje p.o. rzecznika prasowego cieszyńskiej policji mł. asp. Krzysztof Pawlik – Na miejscu pracują wszystkie służby. Doszło do kolizji samochodu cysterny z busem. Są tam też ratownicy medyczni, jednak nie mamy informacji o tym, żeby uczestnicy odnieśli ciężkie obrażenia.
Droga w tym miejscu jest przejezdna, ale trzeba liczyć się z utrudnieniami, ponieważ cysterna prawdopodobnie została uszkodzona.

Aktualizacja (19.12.2017. godz. 11:57)
Na 10 kilometrze drogi w kierunku Cieszyna doszło do zdarzenia z udziałem kierujacych tirem i busem.- Jak wstepnie ustalono kierowca busa najechal na tył tira. Ranny jest pasażer busa. Obecnie w tym miejscu sa utrudnienia - z ruchu wylaczony jest  jeden pas drogi. Na miejscu czynnosci wykonuja policjanci z cieszynskiej drogowki.  informuje mł. asp. Krzysztof Pawlik

Aktualizacja (19.12.2017. godz. 15:23)
Ruch w miejscowości Łączka w pobliżu Cieszyna został już całkowicie przywrócony. -  28 letni kierowca busa oraz jego 30 letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala, gdzie udzielono im pomocy. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.  Obydwoje są  obywatelami Ukrainy. - informuje mł. asp. Krzysztof Pawlik.   Jak ustalili wykonujący na miejscu czynności policjanci z cieszyńskiej drogówki, sprawcą zdarzenia był kierujący busem 28 latek, który uderzył w tył cysterny. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.


JB

źródło: ox.pl
dodał: JB,CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-12-19 13:43:20
bestiaolusia: Nie ogrodzona na wysokości iskrzyczyna
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją