Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ogród na ścianie w Goleszowie

Zielona ściana, czyli ogród wertykalny powstanie na elewacji budynku GOK w Goleszowie. Już na początku roku Goleszów chwalił się pozyskaniem środków na to zadanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – teraz (10.05.2024) udało się już podpisać umowę.

Zielona ściana będzie zdobić elewację budynku GOK-u od strony terenu rekreacyjnego, na powierzchni 44 m2. W piątek, 10 maja wójt Sylwia Cieślar podpisała w tej sprawie umowę z wykonawcą.

- Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zielonej ściany (ogrodu wertykalnego) na fragmencie ściany o pow. 44 m2 na budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie przy ul. Cieszyńskiej 25. W ramach zadania ma zostać wykonana m.in. konstrukcja nośna, zainstalowane pojemniki (donice) na rośliny, system nawadniania oraz nawożenia – czytamy w zamówieniu.

Okres realizacji zamówienia przewidziano na 20 września br. 

Kwota przeznaczona na realizację zamówienia to: 220 000,00 PLN brutto. Do wykonania tego zadania wybrana została w wyniku publicznego zamówienia spółka z Poznania, która zaproponowała cenę: 194 400,00 zł.

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: