Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ograniczenia na targowiskach

Władze Cieszyna i Skoczowa wprowadziły ograniczenia w działalności targowisk.

Targowiska miejskie są zamknięte. Zdarza się jednak, że znajdujące się na ich terenie sklepiki prowadzą działalność handlową, chociaż nie wszystkie.

W Cieszynie działalność targowiska już kilka dni temu odwołała burmistrz Gabriela Staszkiewicz. Podobnie jest w Wiśle. -  Dla naszego wspólnego dobra, apeluję o rozważenie czasowego wyłączenia z działalności przedsiębiorstw, w których mogą przebywać duże skupiska ludzi, również napływających spoza Wisły – apeluje burmistrz Tomasz Bujok.

Miejski Zarząd Dróg w Skoczowie również zamyka targowisko. - Targowiska miejskie nieczynne są do odwołania. Informujemy, że dopuszczamy możliwość handlu wyłącznie artykułami spożywczymi po wcześniejszym uzgodnieniu z administratorem targowisk – czytamy w komunikacie Miejskiego Zarządu Dróg.

redka

źródło: ox.pl
dodał: redaktor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-18 13:17:13
tom lem: CHORY, ale samorząd, bez upoważnienia ustawowego i uchwały radnych zabrania handlu pod ( gołym niebem) straganową budką. Widocznie wydumali kolejne zagrożenie "morowym powietrzem", ciekawe czy będą skłonni ponosić koszty za utracone dochody, niejednokrotnie jednoosobowej firmy. Co ich to zresztą obchodzi, nie żyją z handlu tylko z podatków, co w dzisiejszych czasach, okazuje się najlepszym interesem, ale wszystko DO CZASU;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: