Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ogólnopolski sukces i wyróżnienie

Już po raz drugi  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Cieszynie wzięła udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery, organizowanym przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP.

Mając na uwadze hasło II Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery ”W poszukiwaniu rozwiązań systemowych”, do współpracy w ramach 2 edycji zaproszeni zostali także doradcyy zawodowi innych instytucji działających w tym obszarze. - Równolegle z nami w dniach 18-24 października działania prowadziła też Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Skoczowie, a w Cieszynie Powiatowy Urząd Pracy – wyjaśnia Halina Strumieńska-Fober  z PPP w Cieszynie.

Konferencja zamykająca i podsumowująca II Ogólnopolski Tydzień Kariery odbyła się 8 marca 2011 roku w Kielcach.

- Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy wyróżnieni przez jury II OTK jako jedna z 10 placówek na terenie kraju w sektorze edukacji, wspólnie z PPP w Skoczowie. W dalszym ciągu realizując systematycznie swoje statutowe zadania z zakresu doradztwa zawodowego dla młodzieży, planujemy kolejny raz zaangażować się w przyszłym roku szkolnym w akcję III OTK, aby podkreślić znaczenie działań na rzecz rozwoju zawodowego i aktywizacji różnych środowisk. – podkreśla H. Strumieńska-Fober z PPP w Cieszynie.

Jak zauważyła w swoim wystąpieniu wiceprzewodnicząca SDSiZ p. Małgorzata Pater: "poziom przedsięwzięć, jakie w 2010 roku podjęli uczestnicy II OTK, był bardzo wysoki,co w sposób bardzo istotny przełożyło się na jakość działań, a pracownicy wyróżnionych instytucji  sprostali postawionym przez siebie zadaniom i w sposób godny wyróżnienia szerzyli ideę doradztwa zawodowego i planowania kariery w swoim lokalnym środowisku”.

Dyplom i nagrody w postaci materiałów metodycznych z zakresu doradztwa zawodowego z rąk wiceprzewodniczącej SDSiZ, przedstawicieli władz samorządowych woj. świętokrzyskiego oraz Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, odebrała psycholog Halina Strumieńska – Fober.

BsK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: