Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ogólnopolska premiera w Cieszynie

10 listopada 2011 r. odbyła się premiera polskiej komedii romantycznej „Listy do M.”. W najbliższy piątek (04.11.2022) odbędzie się ogólnopolska premiera kolejnej już części tej komedii – „Listy do M.5). Wśród wielu kin i miejsc na mapie Polski, które wystartują z tym filmem właśnie 4 listopada jest Cieszyn i kino „Piast”.

Reżyserem piątej części świątecznej komedii romantycznej jest Łukasz Jaworski, a w rolach głównych zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka, Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka, Stanisławę celińską, Jana Peszka, Marię Dembską.

"Listy do M." powracają z 5. częścią wigilijnej opowieści. W kolejnej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. "Listy do M. 5" skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze.

„Listy do M.5” zobaczyć można w cieszyńskim „Piaście” w dniach 04–08.11. godz. 17:30, 20:00, 09–10.11. godz. 17:30, 11–15.11. godz. 19:45 oraz 16–17.11. godz. 17:30.

 AK, „Piast”

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: