Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ogniskowy krąg w Zamarskach

W ramach projektu Szwung Młodych w zamarskim Parku powstał ogniskowy krąg.

Dzięki zaangażowaniu młodzieży w zamarskim Parku powstał ogniskowy krąg. Mobilizacją do działania był projekt Szwung Młodych, realizowany od lutego w ramach dofinansowania z programu Równać Szanse. Dodatkowe środki na budowę młodzież zdobyła w styczniu biorąc udział w wydarzeniu GIVING CIRCLE zorganizowanym przez Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej.

W połowie kwietnia ruszyła budowa więc w ruch poszły łopaty, szpadle i taczki. Po wykonaniu i utwardzeniu wykopu przyszedł czas na układanie kostki brukowej. Z tym zadaniem młodzież poradziła sobie doskonale. W dwie godziny cały "krąg" był już gotowy. Prace wykończeniowe zostaną wykonane na dniach i już wkrótce wszyscy odwiedzający nasz Park będą mogli sobie zrobić ognisko (oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i odpowiedzialności). – informuje portal OX.PL  Sołtys Sołectwa Zamarski, Klaudiusz Zawada.

red./mat.pras.

źródło: OX.PL
dodał: ES

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-05-07 18:44:09
koszor: Brawo! Tak trzymać!
2018-05-07 19:52:31
bronek91: Jak to przyjemnie widzieć, iż sołtys zamiast wyłudzaniem gruntów dla deweloperków, angażuje ludzi i wspólnie robią coś pożytecznego. Szkoda iż inni sołtysi nie biorą przykładu ale czynią swoje szachrajstwa. Na pocieszenie i tak kończą jak literacki i przysłowiowy Zabłocki na mydle. Trzymam kciuki i uważajcie ze stosowaniem środków np. alkoholowych:)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: