Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ogień na poddaszu kościoła - wewnątrz 60 osób

Wczoraj (1.02.2012) wieczorem ogień pojawił się na poddaszu kościoła Chrześcijan Baptystów w Wiśle-Dziechcince.

Do pożaru poddasza w budynku kościoła Chrześcijan Baptystów w Wiśle-Dziechcince doszło około godziny 20.53. Wewnątrz znajdowało się 60 osób – informuje depesza Polskiej Agencji Prasowej.

Jeszcze przed przybyciem zastępów straży pożarnej osoby przebywające w budynku udały się na parter w bezpieczne miejsce. Na szczęście ogień został szybko zlokalizowany i ugaszony.

-  Zastępy straży pożarnej po dojechaniu na miejsce zabezpieczyły teren pożaru – informuje Michał Swoboda rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie – Częściowo dokonano rozbiórki podbudowy oraz izolacji poddasza w celu dogaszenia pożaru. Pomieszczenia zostały przewietrzone. Po dokonaniu pomiaru na obecność tlenku węgla stwierdzono wynik negatywny. Urządzenie wskazywało 0 ppm. Decyzją zarządcy i organizatora zimowiska zezwolono na dalszy pobyt w budynku.

Jak poinformował w czwartek przed południem pastor Andrzej Kojma, dzieciaki, które przebywały wówczas w kościele zostały od razu ewakuowane. Te nasze spotkania to kilkugodzinne rekolekcje, jednak akurat w tym dniu zostało kilka matek aby przenocować – mówi Kojma

POSŁUCHAJ

 

BsK&JB

źródło: ox.pl
dodał: BSK,JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: