Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Odporni na argumenty

O tym, że pijani kierowcy na naszych drogach stanowią ogromne zagrożenie nikomu mówić nie trzeba. Buntujemy się kiedy widzimy komunikaty o kolejnych wypadkach z udziałem nietrzeźwych kierujących, a jednak...

Wszyscy jesteśmy użytkownikami dróg i każdy z nas chciałby się na nich czuć bezpiecznie, niestety niektórzy na takie argumenty wciąż pozostają „odporni”. Poniżej klika przykładów z ostatnich dni, które dotyczą Gminy Skoczów.

Skoczów droga S-1 31.12.2010 g. 14.30

Kierowca ciągnika siodłowego man z naczepą najechał na tył samochodu jeep cherokee, który pchnięty uderzył w samochód hunday. Kierowcy mana, mieszkańcowi Polkowic zatrzymano prawo jazdy za kierowanie po spożyciu alkoholu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało prawie 0,25 promila alkoholu w organizmie. Pokrzywdzeni mieszkańcy Nowego Brzeska i Szklarskiej Poręby nie odnieśli poważnych obrażeń ciała.

Skoczów ul. Górny Bór 02.01.2011 18.30

Zatrzymano kierowcę chryslera, 35-letniego mieszkańca Międzyświecia, który kierował samochodem mając prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Skoczów ul. Objazdowa 07.01.2011 g. 0.30

Zatrzymano 44-letniego mieszkańca Harbutowic za kierowanie vw passat w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna kierował passatem pomimo już wcześniej orzeczonego zakazu sądowego mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Niestety alkohol jest również przyczyną kłótni, awantur i zakłócania porządku. Wśród zatrzymanych byli i tacy...

Skoczów 01.01.2011 g.1.00

Po interwencji policjanci zatrzymali i doprowadzili do Izby Wytrzeźwień w Bielsku-Białej 28-letniego mieszkańca Skoczowa, który awanturował się w domu. Zatrzymany miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie.

Kiczyce 06.01.2011 g. 16.30

Policjanci doprowadzili do Izby Wytrzeźwień w Bielsku-Białej 42-letniego mieszkańca Kiczyc. Przed zatrzymaniem mężczyzna wszczął awanturę domową.

Skoczów ul. Księdza Mocko 07.01.2011 g. 21.00

Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Skoczowa, który podczas interwencji kopnął interweniującego policjanta. Zatrzymany miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: