Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Odnaleźli skradzione

Wczoraj na terenie powiatu cieszyńskiego doszło do jednego wypadku drogowego oraz kilku kolizji drogowych. Policjanci w całym garnizonie zatrzymali dwóch sprawców przestępstw oraz odzyskali dwa skradzione samochody. Zatrzymano również jednego nietrzeźwego kierowcę samochodu.
We wtorek, kilka minut po północy na ulicy Bielskiej w Cieszynie patrol prewencji zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę renaulta. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. 31-letni cieszynianin wydmuchał w alkomat ponad 0,6 promila alkoholu. Z kolei policjanci cieszyńskiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło o 15.00 w Ustroniu na ulicy Katowickiej. Kierujący motocyklem honda 41-letni mieszkaniec Zgierza wywrócił się na jezdni i uderzył w znak drogowy. Ranny motocyklista został przewieziony do szpitala. Mundurowi pobrali mu krew na zawartość alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że w połowie stycznia zostały mu zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami.

Także wczoraj policjanci odnaleźli dwa skradzione samochody. Najpierw w Cieszynie przed 15.00 mundurowi sprawdzili zaparkowany samochód przy ulicy Czarny Chodnik. Skontrolowana mazda figurowała w Systemie Informacyjnym Schengen jako utracona na terenie Czech. Samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu. Natomiast drugi samochód odnaleziono w Międzyświeciu. Był nim skradziony 3,5 roku temu w Katowicach volkswagen sharan. Odzyskane auto policjanci przekazali już właścicielowi.
 
Red.
źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: