Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Od września pociągi nie pojadą

Od 1 do 5 września pociągi nie pojadą linią S58. Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Śląskich od 1 września. W związku z pracami remontowymi zamknięte zostanie połączenie S58 Czechowice-Dziedzice-Chybie-Zebrzydowiece-Cieszyn. Utrudnienia też na pozostałych liniach.

Największy problem z połączeniem będą mieli pasażerowie, którzy korzystali dotąd z linii S58 Czechowice-Dziedzice – Chybie – Zebrzydowice – Cieszyn. - Na linii S58 w dniach od 1 do 5 września w godzinach od 7:00-15:00 zostanie całkowicie wstrzymany ruch pomiędzy stacjami Cieszyn i Cieszyn Marklowice z powodu naprawy mostu. - podają Koleje Ślaskie.

Dwa pociągi na ww. odcinku zostaną obsłużone przez Zastępczą Komunikację Autobusową (ZKA):
Cieszyn: Przystanek autobusowy przy dworcu kolejowym (ul. Feliksa Hajduka)
Cieszyn Marklowice: Przystanek ''Marklowice Sklep'' przy ul. Frysztackiej

Problemy pojawią się również z bielskimi i żywieckimi pociągami Kolei Ślaskich:
na linii S5 Katowice –Tychy –Pszczyna –Czechowice-Dziedzice –Bielsko-Biała –Żywiec –Zwardoń: - W terminie od 30 września do 17 października na odcinku Łodygowice – Żywiec z powodu wymiany konstrukcji wsporczych na szlaku za trzy pociągi kursujące w godzinach późnowieczornych zostanie wprowadzona ZKA - czytamy w Informacji Kolei Śląskich.

na linii S72 Rybnik –Żory –Pszczyna –Czechowice-Dziedzice –Bielsko-Biała: - Na linii S72 z powodu naprawy linii pomiędzy Żorami a Pszczyną wszystkie pociągi w całym okresie trwania zamknięcia pomiędzy Żorami a Bielskiem-Białą (Czechowicami-Dziedzicami) zostaną zastąpione przez ZKA(na odcinku Pszczyna –Bielsko-Biała Główna pojadą jako przyspieszone, z postojem wyłącznie w Czechowicach-Dziedzicach) - czytamy w Informacji Kolei Śląskich.

Szczegółowe informacje o zmianach w Informacji o nowym rozkładzie jazdy

vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-08-29 19:48:02
sasy11: Jak zwykle zaczyna się szkoła ,a tu remont.Czemu tego nie zrobili jak był wstrzymany ruch poc.towarowych ze względu na prace w Czeskim Cieszynie....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: