Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Od jutra (15.07) zamknięty most graniczny ''Przyjaźni''

Od jutra (15.07) do 2 sierpnia 2015 roku zostanie zamknięty dla ruchu kołowego most graniczny ''Przyjaźni'' w Cieszynie. Ma to związek z kolejnym etapem remontu infrastruktury kolejowej w Czeskim Cieszynie.

Most „Przyjaźni” w Cieszynie będzie zamknięty dla ruchu kołowego od środy (15.07) do 2 sierpnia br. Zamknięcie mostu ma związek z kolejnym etapem remontu torowiska na wiadukcie kolejowym w Czeskim Cieszynie. Remont ten potrwa tam do 20 sierpnia. Zmiany w organizacji ruchu w związku z pracami w okolicach wiaduktu kolejowego nad ul. Wiaduktową spowodują zamknięcie wspomnianego mostu granicznego. Objazd dla samochodów wyznaczono na Most Wolności, jedyny dwukierunkowy most graniczny znajdujący się w centrum miasta.  Ruch pieszych przez most „Przyjaźni” zostawiamy, a cały ruch kołowy puszczamy na Most Wolności. 3 sierpnia br. będzie już można przejeżdżać przez most „Przyjaźni” – informuje Dyrektor MZD Wiesław Sosin.

Przypomnijmy, iż Most „Przyjaźni” był już zamknięty w związku z remontem wiaduktu kolejowego na przełomie marca i kwietnia br.

 

MSZ

źródło: ox
dodał: MSZ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-07-14 23:43:37
rambo11: w Czechach remontuja a w PL likwiduja bo na stołkach sami złodzieje , jak tu czuc sie byc patriota jak dookoła sami złodzieje niszczacy panstwo.
2015-07-15 11:50:03
ibis: Co ma zamknięcie mostu do twojego PL? Za dużo Mocarza dzisiaj wziąłeś.
2015-07-15 23:08:25
rambo11: Koleje gamoniu .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: