Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Od Hotelowej po Gościniec

Andrzejki w stylu Ala Capone, Sylwester ze szczyptą Moulin Rouge a wesela w prawdziwie rycerskim klimacie - takie atrakcje czekają na nas w Zebrzydowicach i Kończycach Małych. Do podróżowania w czasie i przestrzeni zaprasza nas zebrzydowicka ''Hotelowa'' - już po remoncie, w nowej odsłonie oraz Gościniec Zamkowy w Kończycach Małych.

Andrzejki z Alem Capone a Sylwester w Moulin Rouge

Nowa „Hotelowa” zaskoczy gości nową niebanalną aranżacją. Będzie także więcej miejsca – odświeżona sala pomieści nawet 120 osób. Eleganckiego charakteru dodadzą jej okrągłe stoły, a ciepłego nastroju – kominek, przy którym goście będą mogli się ogrzać się w chłodne dni. Do wizyt w Restauracji zachęcać będzie doskonały smak. 

- Wraz z otwarciem sali wprowadzamy nowe menu. Nasi stali goście będą mogli spróbować nowych potraw – zapowiada Justyna Ligenza, manager Restauracji. - W nowym menu królują potrawy z kuchni polskiej, ale znajda się tam także perełki z kuchni włoskiej czy francuskiej. Dzień można zacząć od śniadania serwowanego od godziny 8 do 10. Od godziny 11.00 szef kuchni zaprasza na obiad - codziennie na gości czeka nowa propozycja dania dnia w specjalnej cenie lub dania a'la carte.

Słynna Restauracja Hotelowa powraca w nowej odsłonie. Pierwszy raz po remoncie będziemy mogli zobaczyć ją już 27.11.2015 z okazji organizowanych tam Andrzejek w stylu Ala Capone. Tego wieczoru warto zadbać o odpowiedni strój – koniecznie w stylu Ameryki z czasów tego słynnego gangstera włoskiego pochodzenia. Podczas imprezy odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie, a każdy zwycięzca otrzyma nagrodę ufundowaną przez PassHotel. 

Na gości czeka wyjątkowe menu przygotowane specjalnie na tę okazję (m.in. ciasteczko z wróżbą i włoski akcent, czyli panna cotta z gorącymi malinami), zabawa w rytm muzyki wybieranej przez profesjonalnego DJ-a oraz przepowiednie wróżki, która podobno ma same sprawdzone i dobre wiadomości. 

Po Andrzejkach, przyjdzie kolej na Sylwester. Zanim goście „Hotelowej” powitają nowy, 2016 rok, na restauracyjnych talerzach czekać na nich będzie smak Francji. 

- W Sylwester przeniesiemy się do Francji. Czeka nas zabawa w stylu Moulin Rouge i paryskiej bohemy, na stołach potrawy z kuchni francuskiej, o północy oprócz lampki wina musującego poncz oraz balony szczęścia. Zagra nam również DJ – mówi manager „Hotelowej”. 

 

Wesele z rycerzami

Gościniec Zamkowy w Kończycach Małych słynie z wesel urządzanych w niepowtarzalnym, rycerskim klimacie.  Każda Młoda Para poczuje się jak księżniczka i książę, przechadzając się po tutejszych komnatach i dziedzińcu.  Wyjątkowa atmosfera to nie wszystko. Wymarzone przyjęcie weselne na Gościńcu Zamkowym zorganizować można po niespotykanie niskiej cenie, bo tylko 90 zł za osobę! 

Położony w malowniczej i spokojnej okolicy, w otoczeniu drzew, stawów i fosy, Gościniec Zamkowy, to klimatyczny hotel mieszczący się w zabytkowym zamku. Początki zamku datuje się na przełom XV i XVI wieki, a jego obecny styl, po wielu przebudowach, określić można jako renesansowy. Zabytkowy charakter wnętrz podkreśla wyjątkowy nastrój panujący w zamku. Pobyt w komfortowych komnatach, sprawia, że każdy czuje się tu wyjątkowo. Pokoje nie utraciły historycznego klimatu, choć posiadają nowoczesne wyposażenie. W każdym z nich znajduje się łazienka, TVSat i dostęp do Internetu, w apartamencie w stylu retro - dodatkowo lodówka, a w  pokoju lux - wanna z hydromasażem. Na terenie lokalu znajduje się sauna parowa i sucha. 

Gościniec Zamkowy to wymarzone miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i uroczystości. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że w przypadku wielu lojalnych klientów na weselu się nie kończy, bo po nim są chrzciny, kolacje z okazji rocznic ślubu, komunie i inne wydarzenia. 

Jak przystało na miejsce o bogatej historii, w tutejszej karczmie rycerskiej czynnej 24h na dobę rządzi staropolska kuchnia, w której liczy się zarówno jakość, jak i ilość – smak musi być regionalny, a ilość taka, by najeść się do syta. 

Pary planujące wesele już teraz mogą odwiedzić hotel oraz przyzamkową karczmę, w której dobrze zjedzą i chociaż przez chwilę poczują wzniosłą atmosferę imprez organizowanych w tym szczególnym otoczeniu zamku, którego historię widać na każdym kroku. Dla tych, którym klimat zamku bardzo przypadnie do gustu, mamy dobrą wiadomość - w kalendarzu imprez Gościńca Zamkowego zostało jeszcze kilka wolnych terminów na przyjęcia weselne organizowane w 2016 roku. Są to jednak ostatnie dostępne daty, dlatego trzeba się spieszyć. 

     

Restauracja Hotelowa
ul. Kochanowskiego 39
43-410 Zebrzydowice 

tel.: 32 469 35 24
fax: 32 469 35 24
e-mail: passhotel@zebrzydowice.eu

www.passhotel.zebrzydowice.eu

     

Gościniec Zamkowy
ul.Starpolska 5
43-410 Kończyce Małe  

tel.: 032 47 58 091
email: zamek@konczyce.pl

www.zamek.konczyce.pl

         

 

artykuł sponsorowany
źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: