Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Obok, zamiast do pojemnika…

W wielu miejscach na terenie powiatu cieszyńskiego umieszczone są pojemniki na odzież używaną. Często, niestety, widok w ich okolicy jest smutny - rozrzucona wokół pojemników odzież, to częsty widok m.in. na parkingu w Górkach Wielkich.

- Kuriozalne sytuacje mają miejsce, gdy pojemniki są puste, a obok nich rosną sterty składowanych worków z odzieżą i nie wiedzieć dlaczego nie zostały wrzucone do środka pojemnika... – zastanawiają się władze Brennej.  Okazuje się także, że otoczenie pojemników niejednokrotnie stają się miejscem zwożenia przeróżnych odpadów komunalnych, w tym remontowo – budowlanych lub wielkogabarytowych.

- Zwożone odpady psują wizerunek naszej gminy – zauważają władze i apelują o zachowanie porządku i o to, by pakować zużytą odzież do mniejszych worków tak, aby można było je łatwiej wrzucić do pojemnika.

(red/brenna.pl)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-04-15 08:24:50
adi696: Co to w ogóle jest za artykuł ??? W tytule piszecie - obok zamiast do pojemnika... W nagłówku piszecie, że częsty widok to rozrzucone wokoło pojemników UBRANIA.... Na zdjęciu widać pojemniki z których wypadają ubrania bo są PEŁNE i już więcej nie wejdzie... To po jaką cholerę piszecie dalej w tekście o odpadach budowlanych, które szpecą gminę ? Skupcie się bardziej na tym, żeby właściciel kontenerów w końcu sukcesywnie do nich zaglądał i odbierał te ubrania !!! Z pewnością każdy z Was chciałby założyć takie ubranie umorusane w błocie... Takimi ubraniami to nawet wstyd ognisko złożyć...
2020-04-15 09:08:50
mateo2604: Zawsze pełnne ludzie kładą obok bo więcej nie wejdzie - ciężko na bieżąco wymieniać lepiej narobić aferę.... Super podejście władz Brennej
2020-04-15 09:13:09
tom lem: .. a już myślałem ,że w Górkach Wielkich grasują niedźwiedzie a to tylko władza ma problem z utrzymaniem porządku, gdy urząd zamknięty przed grasującym wirusem ;-))
2020-04-15 09:41:48
ktoś: Tym zdjęciem UG Brenna w stopę sobie strzelił. Wszystkie przepełnione (może poza jednym). Gdzie ludzie mają wrzucać? W kilku to nawet drzwi już nie wytrzymały i zawartość się wysypała.
2020-04-15 13:56:18
donekT: Żeby miejscowa omnipotentna korpokracja jeszcze się tym nie zajęła???
2020-04-15 14:02:21
donekT: Ukrywać własną niesubordynację poprzez oskarżanie innych. Skąd znamy tę taktykę. Choć należy przyznać, iż sam wielokrotnie spotkałem się z sytuacją, kiedy różnego rodzaju odpadki znajdowały się obok, w oderwaniu od opisanej sytuacji.
2020-04-15 15:17:53
Bugs: Mam do wrzucenia dwa worki ubrań i wczoraj objechałem wszystkie znane mi miejsca gdzie stoją te pojemniki od Ruptawy przez Zebrzydowice, Kończyce i Kaczyce i wszystkie są pełne, przy niektórych stoją worki lub walają się ubrania. Pewnie się skończy tym, że wywalę to do kontenera.
2020-04-15 18:55:49
Narcyz: kamera na słup i jak będą cegły lub inne odpady to 500zł mandatu to się nauczą od czego jest Polski Czerwony Krzyż!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: