Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Oblężenie turystów i zły stan dróg

Biała zima to marzenie wszystkich turystów. W tym roku miłośnicy zimowego szaleństwa tłumnie wyruszyli w Beskidy. Niestety, warunki drogowe i duży ruch jest przyczyną licznych problemów.

Beskidzie drogi już od piątku (12.02) są pełne samochodów. Ustroń, Wisła, Brenna i Istebna przeżywają prawdziwe oblężenie. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i staranne przygotowanie się do jazdy. - Apelujemy do wszystkich kierowców, osób chętnych do skorzystania z wypoczynku na terenie miejscowości górskich naszego powiatu,  aby dokładnie zaplanowali swój wyjazd, wzięli pod uwagę późniejsze godziny powrotu lub skorzystali z alternatywnych dróg dojazdu. Warunki do jazdy są trudne, większość dróg  jest biała, w dodatku ciągle utrzymuje się niska temperatura. W związku z wieloma osobami chętnymi do wypoczynku, które zdecydowały się na wypoczynek w górach, trzeba liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu, szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczornych. Apelujemy, żeby przed wyjazdem sprawdzić stan techniczny pojazdu, możliwie w sprzęt pomocny w takich warunkach - poinformował asp. Krzysztof Pawlik Oficer Prasowy cieszyńskiej KPP.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-02-13 13:01:17
tom lem: ... a już myślałem, że Policja apeluje o zachowanie społecznego dystansu między pojazdami, co zresztą byłoby usprawiedliwione;-)
2021-02-13 15:59:25
mario172: Haha szykuje sie zlot milosnikow letniego ogumienia...co drugi mamlas pewno na wielosezonowych wpadnie a pozniej bedzie lament ze drogi huj.owe..
2021-02-13 21:13:15
kierowca_bombowca: "zły stan dróg" ? Drogi są w bardzo dobrym stanie, tylko pokryte białym puszkiem z odrobiną lodu, a banda nieudaczników drogowych, która prawko znalazła w czipsach i jeździ na letnich zdartych i bieżnikowanych oponach próbuje winę zwalić na coś innego, a swojego nieudacznictwa nie widzi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: