O Mistrzostwo Miasta Cieszyna

Pierwsza część turnieju o Mistrzostwo Miasta Cieszyna w koszykówce dziewcząt została rozegrana.  O zwycięstwo rywalizowało pięć drużyn.

Reprezentacja Zespołu Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie rozegrała dwa mecze. W pierwszym spotkaniu rywalizowała z drużyną  LO im. M. Kopernika, kończąc kwartę z wynikiem 5:2. Po drugiej kwarcie wynik wynosił 10:6, a po trzeciej 15:12. Drużyna cieszyńskiego Kopernika w efekcie zakończyła jednak mecz uzyskując wynik  20:18.

W drugim meczu dziewczęta ZS zmierzyły się z reprezentacją LO im. A. Osuchowskiego. Zmagania zaowocowały wynikiem 39:8 (kolejne kwarty zakończyły się wynikami: 4:2, 17:2, 27:3, 39:8).

Przed zawodniczkami koszykówki kolejna – druga część turnieju, która odbędzie się 17 listopada (środa) i z pewnością wzbudzi równie wiele emocja, co pierwsza.