Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

O fotowoltaice na targach w Bielsku

Panele słoneczne to rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy zainstalować fotowoltaikę na swoim budynku, przyjedź na Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal-System 2020” i dopytaj o szczegóły takiej inwestycji na stoisku firmy Sundea ze Skoczowa. Targi organizowane są w dniach 25-27 września w Hali pod Dębowcem (ul. Karbowa 26) w Bielsku-Białej.

Fotowoltaika pozwala zupełnie uniezależnić się od rosnących cen prądu. Instalacja fotowoltaiczna wytwarza energię elektryczną ze słońca przez cały rok, jest bezobsługowa, bezawaryjna i objęta gwarancją nawet na 25 lat na sprawność nie mniejszą niż 80% paneli. Zgromadzoną energię można zużywać w gospodarstwie domowym lub wysyłać do Dystrybutora Energii Elektrycznej, który przechowywać ją będzie przez kolejnych 12 miesięcy. W pochmurne dni i noce energia pobierana jest z sieci w granicach zgromadzonego już zapasu, a po jego przekroczeniu płacimy zgodnie z taryfą – tak, w olbrzymim skrócie, można opisać, jak działa instalacja fotowoltaiczna. Więcej o kosztach inwestycji i o tym, z czego składa się najpopularniejszy rodzaj instalacji fotowoltaicznej, czyli On Grid, pisaliśmy już tutaj: czytaj artykuł  „Fotowoltaika – hit czy kit?”.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się czegoś więcej na temat instalacji PV (fotowoltaicznej) powinien odwiedzić Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal-System 2020”. Jesienne targi w Bielsku będą okazją do poszerzenia wiedzy na temat coraz popularniejszych rozwiązań energooszczędnych. Pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł staje się coraz łatwiejsze i tańsze.

Koszt instalacji fotowoltaicznej uzależniony jest od tendencji zużycia prądu w danym gospodarstwie domowym w skali roku. Ile może kosztować kompletna instalacja fotowoltaiczna z montażem? – to z pewnością pomoże ustalić skoczowska Sundea specjalizująca się w wykonywaniu kompletnych instalacji fotowoltaicznych.

- Instalacja fotowoltaiczna to jednorazowy koszt i korzyści odczuwane przez wiele lat bezawaryjnej pracy. Do rozmowy podczas targów zapraszamy każdego, kto nadal ma wątpliwości, czy to się opłaca. – mówi Wojciech Tatka, właściciel Sundea.

Jeśli już teraz chcesz poznać przybliżony koszt instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu, skorzystaj z kalkulatora fotowoltaicznego na tej stronie: https://sundea.pl/strona/kalkulator-fotowoltaicznyCeny poszczególnych produktów fotowoltaicznych, jak i przykłady cen zestawów fotowoltaicznych można sprawdzić na stronie sklepu: https://sklep.sundea.pl

Targi „Instal-System 2020” odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bielsku-Białej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26 w dniach 25 – 27 września 2020 r. Będą udostępnione do zwiedzania: piątek i sobota w godz. 10.00 – 18.00, natomiast w niedzielę od godz. 10.00 do 16.00.  

Wstęp na targi jest bezpłatny, lecz warunkiem wstępu jest wypełnienie Ankiety Epidemiologicznej. Więcej na temat bezpłatnego wstępu na targi na stronie: http://www.targibielskie.pl/bezplatny-wstep-na-targi. Dla uczestników targów udostępniono bezpłatne parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie Hali Wystawowej.

Kompletną instalację fotowoltaiczną wraz z montażem, możemy zamówić w firmie Sundea ze Skoczowa, która wykonuje gotowe instalacje „pod klucz”, a ponadto pomaga dopełnić wszelkich formalności związanych z dotacją. Więcej na stronach: www.sundea.pl oraz www.sklep.sundea.pl i pod numerem telefonu: +48 730 654 011.

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: red.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: