Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

O czym marzy Bonifacy?

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS przedstawiamy Państwu Bonifacego. To piękny i zdrowy kot, który czeka na dobrego człowieka. Jaka jest jego historia? O czym marzy?

Cudny i puszysty Bonifacy marzy o własnym człowieku i dobrej, ludzkiej ręce, która go przytuli i nakarmi. Został znaleziony w Istebnej i trafił pod opiekę Stowarzyszenia AS, ponieważ był dość mocno przeziębiony. Teraz już cieszy się pełnym zdrowiem i ma nadzieję, że ktoś go przygarnie.

Ten bezdomny kociak okazał się taką kochaną przylepą, że najchętniej nie schodziłby z kolan. Słodko mruczy i przy tym ugniata człowieka łapkami, wykonując tym samym wspaniały masaż. Jest piękny, o czym mogą się Państwo przekonać, oglądając zdjęcia. Bonifacy ma około 4-5 lat, jest zdrowy, dobrze wychowany, zgadza się z innymi kotami. Ma same zalety. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją, kocią miłością.

Jest wykastrowany. Ma parę dekagramów do zrzucenia, więc dobra dieta, trochę ruchu i aktywne zabawy są bardzo wskazane. Obecnie Bonifacy przebywa w domu tymczasowym Stowarzyszenia AS w Ustroniu. Kontakt w sprawie adopcji - 606 911 687, 515 801 605. Kto przygarnie Bonifacego? Komu się podoba?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-07 17:54:19
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ!!! Spełnij marzenie Bonifacego - daj mu dom !!!
2021-03-07 17:56:52
hycel: Jeżeli marzy o łapaniu myszy to może do mnie przyjść i się najeść do syta.
2021-03-07 19:04:53
1234567890: Bonifacy uciekal ze Skoczowa, zmierzal do przejscia granicznego z Czechami, niestety zostal zlapany w Istebnej gdzie o jego ekstradycji zadecyduje schronisko. Bonifacku obys dostal azyl i nie musial wracać:)
2021-03-08 07:45:34
ktoś: Wiem o czym marzy Bonifacy. W marcu kotom tylko jedno w głowie :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: