Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nowy plac zabaw w Skoczowie

Oferta placów zabaw w Skoczowie ulegnie poszerzeniu – ogłoszono przetarg na budowę placu zabaw otwartego dla wszystkich na ul. Ks. J.E. Mocko.

W Skoczowie w ostatnich latach pojawiło się parę nowych placów zabaw i miejsc atrakcyjnych dla dzieci – w 2022 roku powstał przy plac zabaw i ogród mulitisensoryczny przy Zespole Szkół Specjalnych w Skoczowie. Pisaliśmy: Nowe miejsce do zabawy w Skoczowie . W sierpniu 2023 oddano do użytku plac zabaw na skateparku, nieopodal nowo otwartego pumptracku ( na ul. Ks. Mocko). Pisaliśmy: Atrakcja także dla najmłodszych 

Wkrótce pojawi się kolejne takie miejsce dla najmłodszych i nie tylko – ogłoszono pod koniec stycznia br. przetarg na zadanie pn.: „Budowa ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej w Skoczowie przy ul. Ks. J. E. Mocko - Plac zabaw dostępny dla wszystkich”

Co ma zostać zrealizowane w ramach tego zadania?

Jak zapisano w  dokumentacji przetargowej w skład prac do wykonania wchodzi m.in.:

  • dostawa i montaż elementów zagospodarowania terenu: a) zestaw zabawowy, b) karuzela integracyjna, c) huśtawka dla niepełnosprawnych, d) tablica informacyjna zgodnie z udostępnionym wzorem,
  •  wykonanie nawierzchni bezpiecznej z mat przerostowych w strefie montowanych urządzeń, maty w kolorze zielonym, nawierzchnia dostosowana do wysokości swobodnego upadku dla zamontowanych urządzeń.

Gmina uzyskała na to zadanie dofinansowanie do realizacji inwestycji ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Dostępna Przestrzeń”.

Firmy mają czas do 15 lutego br. na składanie ofert.

 

NG

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-02-07 17:07:56
Marx.: Proszę państwa, co tam plac zabaw w Skoczowie. CAŁA POLSKA dziś miała UBAW PO PACHY kiedy oglądała grupkę jeszcze nie skazanych żałosnych przydupasów dziadka Kaczyńskiego tarmoszących dwóch przestępców z samej góry PiS , cała menażeria sprawiedliwie i zgodnie z prawem sponiewierana przez dwóch starszych panów ze straży marszałkowskiej. Po tej akcji jedno jest pewne: hasło ***** *** jest równie aktualne jak przed wyborami, ta ekipa musi odejść co do ostatniego okruszka. To banda przestępców, oszołomów i idiotów, po równo.
2024-02-09 13:31:10
Gigi13: Jedna strona Skoczowa cackana... Natomiast druga strona Skoczowa od strony objazdowej zapomniana.
2024-02-09 13:31:13
Gigi13: Jedna strona Skoczowa cackana... Natomiast druga strona Skoczowa od strony objazdowej zapomniana.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: