Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowoczesne projekty edukacyjne w Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie

Już 5 października na Wydziale Zamiejscowym Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie rozpocznie się nowy rok akademicki. Uczelnia w Cieszynie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów oraz wśród słuchaczy studiów podyplomowych. Po raz kolejny słuchacze rozpoczną naukę w ramach studiów podyplomowych dofinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny. 

Cele edukacyjne dotyczące przyszłych potrzeb w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz polityka oświatowa regionu prowadzona przez powiat cieszyński, poparta obserwacją rynku pracy Śląska Cieszyńskiego, wskazuje na szczególny niedobór kard menadżerskiej. Do tych potrzeb została dostosowana oferta dydaktyczna Uczelni. W ramach realizowanego projektu „Inwestycja w nowoczesną wiedzę” Uczelnia zaprasza studia podyplomowe na kierunku Controling i audyt w przedsiębiorstwie oraz Administracja samorządowa i rozwój regionalny. W ramach projektu „Gospodarka oparta na wiedzy i praktyce – studia podyplomowe” prowadzona jest rekrutacja na kierunku Zarządzanie wartością firmy – Strategiczna Karta Wyników. Prowadzone projekty są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Dla osób zajmujących aktualnie stanowiska kierownicze w szpitalach i innych jednostkach opieki zdrowotnej a także dla tych osób, które przygotowują się do objęcia takich stanowisk, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej proponuje studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie placówkami ochrony zdrowia. Studia przygotowują do profesjonalnego zarządzania placówkami medycznymi oraz zakładami opiekuńczo-leczniczymi. W ramach studiów słuchacze mają możliwość uzyskania certyfikatu Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością w Placówkach Medycznych wydawany przez TÜV Nord Polska.

Więcej szczegółów na temat studiów podyplomowych oraz rozpoczynającego się roku akademickiego na Wydziale Zamiejscowym Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie można uzyskać na stronie www.wsb.edu.pl/cieszyn 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: