Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowe władze Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

- Jako nowy Zarząd chcemy, aby nasza praca pro publico bono była swoistą misją. Dołożymy wszelkich starań, żeby życie nas, seniorów, członków CUTW stawało się jeszcze bogatsze, by wzrastało nasze poczucie satysfakcji i wiara w siebie - powiedziała na wstępie krótkiego wystąpienia nowa Prezes Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Lucyna Bałandziuk.

W marcu odbyło się Walne Zebranie Stowarzyszenia Członków Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podsumowano działalność odchodzącego, po trwającej trzy lata kadencji, Zarządu oraz wybrano nowy. Nowe władze Stowarzyszenia to: Lucyna Bałandziuk – Prezes Zarządu, Wiesław Gogol – V-ce Prezes, Grażyna Filipek – Skarbnik, Dorota Gołda – Sekretarz oraz Elżbieta Holeksa, Marianna Kania, Danuta Machej, Maria Ogrodzka i Barbara Szotek – członkowie Zarządu.

W krótkim przemówieniu nowa prezes zadeklarowała, że członkowie Zarządu jak i wszyscy słuchacze CUTW będą wspólnie dodawać energii do swojego życia, by wypełniać je wiedzą, radością, dumą i uśmiechem. Na zakończenie Prezes stwierdziła dobitnie, że Zarząd ma ambitne plany i wierzy głęboko, iż uda się je zrealizować, by Cieszyński Uniwersytet Trzeciego Wieku stał się dla innych przykładem równoważenia wszechobecnego stylu gloryfikującego młodość, piękno i witalność z mądrością i doświadczeniem.

Nowy Zarząd zaprasza zatem wszystkich chętnych, wszystkich seniorów zainteresowanych dalszym kreatywnym życiem, będących w potrzebie zachowania aktywności intelektualnej, fizycznej czy integracji społecznej do wstępowania w szeregi CUTW. CUTW swą siedzibę ma na terenie cieszyńskiego UŚ w Collegium Technicum ( budynek k/Biblioteki), parter, pokój 18 – parter. Członkowie zarządu pełnią dyżury w każdy czwartek od 13.30 -15.30. Telefon: 033/ 85-46- 333 (czynny w godzinach dyżurów). Można także kontaktować się meilowo pisząc na adres: utw.cieszyn@gmail.com.

Otwarte wykłady plenarne odbywają się w Auli Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie przy ul. Bielskiej. Najbliższe to 7 kwietnia - dr inż. Adrian Kapczyński „Duch w maszynie, czyli krótka historia człowieka symbiotycznego” oraz 21 kwietnia Ordynator Oddziału Chorób Zakaźnych dr Bronisława Szlaur omówi zagadnienia związane z zagrożeniami w podróżowaniu.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: BT

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-04-02 15:32:26
Gal: Czy \"stary\" Zarząd jakoś podpadł czy też to kolejna dobra zmiana? Pytam, bo OX nic nie pisze o kwiatach i podziękowaniach.
2016-04-03 19:27:09
jojestelagalicyjok: otwieram lodówkę, siedzę w kościele, jestem na cmentarzu, jestem w Kauflandzie,czytam na OX, spaceruję po Cieszynie, jestem w SM Cieszynianka, .............wszędzie jest !!!!! LUCYNA BAŁANDZIUK
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: