Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nowe dary Fundacji

Videoduodenoskop, lampa naczołowa, wózek reanimacyjny oraz fotele - a to nie wszystko. Cieszyński szpital wzbogacił się o nowe sprzęty, które ufundowała Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego.

Jak ważne jest wsparcie Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego wiedzą medycy w Szpitalu Śląskim w Cieszynie i pacjenci. Mimo ogromnych trudności finansowych Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego nadal działa.

W ostatnim czasie partycypowała w zakupie videoduodenoskopu dla Oddziału Chirurgii Ogólnej przeznaczając na ten cel 60 000 zł. Stacja Dializ wzbogaciła się o nowe nabytki; wózek reanimacyjny i stoliki o łącznej wartości 13 212,72 zł. Na Oddział Otolaryngologiczny dotarły: lampa naczołowa o wartości 1 565 zł oraz specjalistyczny taboret Medica, koszt 1 449,20 zł. Na Oddział Psychiatryczny całodobowy fundacja przekazała fotele biurowe o wartości łącznej 11 700,25 zł.

- Z tytułu 1% na konto FZŚC wpłynęły środki w wysokości 142 217,97 zł. Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom, to dzięki Waszej pomocy możemy nadal wspomagać cieszyński szpital i pogotowie – czytamy na stronie fundacji.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: