Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Małgorzata Ostrowska - the best off - mamy dla Was biletey

Ostrowska od kilku dekad należy do najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej. Przez lata związana z kultowym zespołem Lombard, dziś doskonale radzi sobie w ramach solowej kariery.

 

Z jej ust popłynęły m.in. takie przeboje jak „Szklana pogoda”, „Droga pani z TV”, „Słowa”, „Mister of America”, „Po niebieskim niebie” czy „Meluzyna”. W latach największej popularności zespołu Lombard była jego wokalistką. W 1999 roku zaczęła solową karierę. Fani cenią ją za wyjątkowy głos i wielką charyzmę.

Małgorzata Ostrowska ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Wśród nich – Bursztynowego Słowika za całokształt działalności artystycznej, którego otrzymała w 1999 roku w Sopocie. W 2007 roku artystka odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu, a w 2013 roku podczas jubileuszowej, 50. edycji festiwalu otrzymała tytuł Ikony Festiwalu Opolskiego.

Małgorzata Ostrowska
THE BEST OF
BCK Bielsko-Biała
godz. 20:00

bilety: 75 zł, 95 zł, 120 zł

bilety dostępne na portalach:

bilety dostępne na portalach:
eBilet.pl
 
KONKURS!
Wraz z organizatorem przygotowaliśmy dla Was zabawę w któej wygrać można podwójną wejściówkę na koncert Małgorzaty Ostrowskiej w Bielsku-Białej 17.09.21 w BCK Bielsko-Biała. Aby ją zdobyć trzeba przesłać na adres redakcji maila ( w tytule podać: Konkurs Ostrowska)  i napisać tytuł swojego ulubionego utworu Małgorzaty Ostrowskiej. W mailu prosimy podać także numer kontaktowy! <--- UWAGA KONKURS ZAKOŃCZONY! Zwycięzcy gratulujemy! 
 
red.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: