Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowa pocztówka dla Jaworza

Ośrodek promocji gminy Jaworze organizuje konkurs fotograficzny "30 Pocztówek z Jaworza na 30-lecie Samodzielności Administracyjnej Jaworza". 30 najciekawszych zdjęć zostanie wydanych w formie pocztówki.

W ramach konkursu należy wysłać trzy fotografie przedstawiające zabytki lub atrakcje pokazujące jak zmieniło się Jaworze po 30 latach samodzielności administracyjnej. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: kategoria I – młodzież, kategoria II – dorośli, kategoria III – seniorzy 65+).

Prace konkursową wraz z wypełnioną i podpisaną kartą zgłoszeniową należy dostarczyć najpóźniej do 15. 10.2021 r. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 29 października 2021 roku. 30 najciekawszych fotografii zostanie wydrukowanych w formie pocztówki. Informacja o wynikach konkursu zostanie umieszczona na stronie internetowej www.opgj.pl oraz na profilu Facebook.

KB

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-28 09:42:50
Ogrodzona: tak, pocztówka to teraz jeden z ważniejszych dla każdej wioski tematów, ludzie uwielbiają pisać listy i pocztówki wysyłać, znaczek już chyba 5 zł kosztuje w tej państwowej firmie opanowanej jak wszystkie inne przez PiS
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: