Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nowa gazeta w powiecie! Konkurs!

FREE TV - to jedyna w swoim rodzaju bezpłatna gazeta z programem telewizyjnym na 2 tygodnie. Gazeta, o ogólnopolskim zasięgu, dotrze teraz do mieszkańców naszego powiatu.

Pierwsze wydanie gazety – 9 kwietnia 2015, nakład 5000 egzemplarzy (docelowo 15000 sztuk). 6 programów (TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN7, TV4), dostępne w cyfrowej telewizji naziemnej, które ogląda ponad 94 proc. widzów.

Dystrybucją objęte będą sklepy, firmy, pensjonaty, hotele, obiekty użyteczności publicznej. Docierać będziemy zarówno do mieszkańców jak i turystów. Pragniemy połączyć przyjemne z pożytecznym, dostarczając Czytelnikom ciekawych informacji oraz rozrywkę. Krzyżówki, rebusy, konkursy z nagrodami, kolorowanki dla dzieci stale zagoszczą w naszym piśmie. Dzięki zróżnicowanej treści gazeta staje się bardziej uniwersalna, dociera do większej liczby odbiorców, nie tylko widzów telewizyjnych. Każdy znajdzie coś dla siebie. A wszystko połączone telewizyjnym programem, który wydłuża „życie gazety” do minimum dwóch tygodni. Gazeta dostępna jest również w formie on-line. Wystarczy wejść na stronę www.cieszyn-wisla.freetv-gazeta.pl i przeglądnąć aktualne wydanie.

FREE TV-  TO PONAD 1 MILION WYDANYCH GAZET W 2013 ROKU.
  PONAD 100 TYSIĘCY WYDAWANYCH GAZET MIESIĘCZNIE.

FREE TV skierowana jest również do przedsiębiorców. Dzięki zamieszczonemu programowi telewizyjnemu, gazeta FREE TV pozostanie w rękach Waszych klientów przez okres 2 tygodni. Nikt przez ten okres czasu jej nie wyrzuci – tym bardziej, że dostał ją za darmo. Będzie to czas by zauważyć Waszą reklamę, oswoić się z nią, wrócić do niej w odpowiednim momencie i skorzystać z Waszej oferty.

Już w tej chwili gorąco zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w naszym Konkursie (facebook.com/freetv.wisla).

Liczymy na Państwa przychylność i uznanie. Wierzymy, że nasze pismo szybko przypadnie Czytelnikom do gustu i wzbudzi dużo pozytywnych wrażeń i emocji. Czekamy na Państwa opinie i uwagi, które pozwolą nam doskonalić nasz magazyn.

 Warto zapoznać się z ofertą na naszej stronie internetowej: www.cieszyn-wisla.freetv-gazeta.pl

Już niedługo magazyn FREE TV połączymy z serwisem zakupów rabatowych. Stworzymy Platformę Multimedialną która połączy dwa media – gazetę i Internet. Kupony rabatowe podniosą atrakcyjność gazety oraz przyciągną wielu nowych czytelników i klientów.

 

ZAREKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ W NASZEJ NOWEJ POWIATOWEJ GAZECIE!

Kontakt:
GoMedia Celina Gocyla
Adres: ul. Willowa 8, 43-460 Wisła
Tel: 509 915 793
e-mail: gomedia.biuro@gmail.com
www.cieszyn-wisla.freetv-gazeta.pl

(artykuł sponsorowany)

źródło: Freetv
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: