Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Noga z gazu!

Kierowcy! dziś (19.05) od rana policjanci ruchu drogowego w całym kraju prowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”.

 - W tym dniu należy spodziewać się większej niż zazwyczaj liczby kontroli pomiarów prędkości szczególnie w miejscach, gdzie najczęściej dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń drogowych - informują mundurowi

Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu czuwać będą również policyjne grupy SPEED, których głównym zadaniem jest ujawnianie kierujących dopuszczających się szczególnie niebezpiecznych zachowań.

- Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zwalniali w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają zachowania szczególnej ostrożności. Taka wzmożona czujność niezbędna jest m.in. w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów oraz w rejonie skrzyżowań - dodają mundurowi

red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-19 14:56:24
AntyklerForte+: Dziennikarze "Rzeczpospolitej" ustalili, że duchowni i osoby związane z kościołem katolickim w latach 1944-1989 skrzywdzili co najmniej 1100 małoletnich. Sprawcami tych przestępstw było około 300 osób. Biskupi teraz udają że przepraszają itepe, i konsekwentnie jak zawsze odmawiają współpracy z organami ścigania w takich sprawach. Obłuda i zakłamanie to są najważniejsze w tym kościele wartości chrześcijańskie. Gaz do dechy.
2023-06-12 15:47:45
blookerss: I dobrze
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: