Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nocne działania Policji

W Ustroniu w ostatnim czasie odnotowano wzrost kradzieży samochodów. Mundurowi postanowili przeciwdziałać temu procederowi i w nocy 2 oraz 4 października funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ustroniu wspólnie z policjantami z Cieszyna przeprowadzili działania, których celem było ograniczenie tego zjawiska.

Ustrońscy policjanci wspierani przez kryminalnych z Cieszyna oraz policjantów drogówki przez dwie noce patrolowali ulice miasta.

- Funkcjonariusze poruszali się w radiowozach oznakowanych oraz cywilnych. Stróże prawa prowadzili wzmożone kontrole pojazdów na terenie Ustronia i wszystkich trasach wylotowych z miasta. Policjanci zatrzymywali i skrupulatnie sprawdzali pojazdy tych marek, które najczęściej interesują przestępców. W efekcie mundurowi skontrolowali łącznie 66 samochodów. Zatrzymali jednego nietrzeźwego kierowcę oraz wylegitymowali osoby mogące mieć związek z przestępczością samochodową – informuje asp. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Celem tej akcji była głównie prewencja, chodziło o to by nie dopuścić do kradzieży jakiegokolwiek pojazdu z terenu objętego działaniami, i to się udało. Policjanci już zapowiadają, że te działania będą kontynuowane.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: