Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

No Longer Music w Skoczowie

To będzie niezwykła trasa amsterdamskiego zespołu po Polsce. No Longer Music wystąpi m.in. w Warszawie, Rzeszowie Katowicach, Szczyrku i Skoczowie. Zespół zaprasza wszystkich na darmową ucztę duchową i niezwykłe widowisko.

Zespół No Longer Music (NLM) został założony w 1985 roku w Amsterdamie przez Davida Pierca. Dzisiaj zespół tworzą międzynarodowi rock`owi artyści. Kiedyś typowymi dla nich miejscami koncertów były: bar w Kopenhadze prowadzony przez narkotykowych dealer`ów i gangi motocyklowe, dom publiczny będący własnością mafii z Hong Kongu i gromadzące terrorystów kluby należące do baskijskich separatystów. Aktualnie No Longer Music gra głównie koncerty na dużych festiwalach na całym świecie, ale alternatywne miejsca nadal nie są im obce.

Po raz pierwszy zespół zagrał w Polsce w 1987 r. na Festiwalu w Jarocinie. Grał tam również rok później. W miarę jak rosła popularność No Longer Music na świecie i w Polsce, ich muzyka również się zmieniała stając się coraz dojrzalsza. Coś, co zaczynało się jako nieociosany punk evoluowało w kierunku pełnej pasji muzyki post rockowej. Dotychczas NLM zagrał ponad 500 koncertów na wszystkich kontynentach poza Antarktydą, wydał siedem albumów z czego jeden na DVD.

Spektakl NO LONGER MUSIC przyciąga swoją barwnością i zaskakującymi zwrotami akcji. Tłem dla kolejnych, w pewnych momentach szokujących widownię scen, jest rockowa muzyka oraz efekty specjalne w postaci projekcji video, światła czy ognia. Artyści tworząc muzykę jednocześnie podejmują na scenie parateatralne działania. Jest to więc unikalne muzyczne i teatralne doświadczenie. Tak więc NLM to nie tylko muzyka - to teatr, to niezwykłe dźwięki, to pasja przekraczająca estetyczne granice … przekraczająca wszelkie granice, by nieść swe przesłanie... 

No Longer Music wystąpi w Skoczowie na Rynku 12 sierpnia 2012r. (niedziela) o godz. 19.00. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

KOD

ZOBACZ WIDEO

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: