Niedziela nie okazała się szczęśliwa

Dosyć wyjątkowo, bo w niedzielę, swe spotkanie rozegrali hokeiści Czarnych Panter. Ci, w zaległym spotkaniu 5. kolejki Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Ligi, zmierzyli się z Hradkiem, z którym przegrali w ostatni czwartek. Niestety, polskim hokeistom nie powiodło się zrewanżować.

Czarnym Panterom nie wyszła już pierwsza tercja, którą przegrali o trzy bramki. Polscy zawodnicy zaczęli strzelać w kolejnej części spotkania, ale rywale również wpisywali się na listę strzelców. Po dwóch tercjach, na tablicy wyników widniało 7:3, na korzyść Hradka.

Niestety, w trzeciej tercji znowu skuteczni byli tylko Czesi. W przeciągu ostatnich 15 minut zdobyli aż... sześć goli. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną Hradka – 13:3.

Czarne Pantery pozostają na ostatnim miejscu w tabeli. We wtorek czeka ich kolejne spotkanie w ramach BAHL, a ich rywalem będą Nebory. Czyli jedyny zespół, z którym poradziła sobie polska ekipa w tym sezonie. Początek meczu o godz. 20:15, na lodowisku w Czeskim Cieszynie.