Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Niebieskie stwory w Cieszynie

Do Cieszyna zawitały małe niebieskie stwory, a razem z nimi pojawił się oczywiście Gargamel. To wydarzenie nie uszło uwadze zwłaszcza najmłodszych mieszkańców miasta. Efekt ? Kolejka do kina, jakiej dawno tutaj nie było.

Właśnie wczoraj 19 sierpnia równo z godziną 10.30 rozpoczął się pierwszy seans komedii familijnej 3D SMERFY. Kultowa bajka przyciągnęła do cieszyńskiego kina nie tylko dzieci. - Uwielbiam smerfy, nie wyobrażam sobie, że mogłabym ich jako jedna z pierwszych nie zobaczyć – mówi 15-letnia Magda z Cieszyna, która na bajkę przyszła z dwoma swoimi rówieśniczkami – zobaczyć to w 3D na wielkim ekranie, to będzie coś...zresztą kto powiedział, że Smerfy są tylko dla dzieci?

Hej dzieci jeśli chcecie zobaczyć Smerfów las....musicie stanąć w kolejce...

Jednak nawet  taki tłok, jaki panował przed kinem nie był w stanie popsuć humorów widzów. - Rzeczywiście jest dzisiaj naprawdę ogromna kolejka do kina, ale warto poczekać. Moje dzieci uwielbiają bajkę, a mnie samą ciekawi efekt 3 D w naszym kinie – mówi Justyna Kaczmarek mama 7-letniej Klaudii i 5-letniego Tomka.  

Smerfy najpierw były bohaterami serii komiksowej. Swoją sławę zawdzięczają animowanemu serialowi, który wyprodukowany został w latach 80 w Stanach Zjednoczonych. Niebieskie stworki trafiły do ponad 30 krajów świata. O ich popularności nikogo nie trzeba przekonywać. Tytułową melodię z serialu potrafią zanucić niemal wszyscy. Smerfetka, Laluś, Papa Smerf, Pracuś, Osiłek, Ważniak, Łasuch, Harmoniusz, Maruda, Ciamajda, Zgrywus, Malarz, Poeta, Pracuś, Farmer, Marzyciel, Sasetka, Złośnik, Smerfuś... oni wszyscy są właśnie w Cieszynie.

Pisaliśmy: 3D rewolucja w Kinie Piast>>>

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: