Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Niebawem otwarcie kładki

Dobiegł końca remont kładki w Ochabach. Niebawem na nastąpić odbiór przeprawy.

Zakończone są wszystkie prace budowlane, trwają ostatnie roboty kosmetyczne. Trochę wstrzymywała nas energetyka, ponieważ istniała w tym miejscu kolizja ze słupami, ale są już posadowione nowe, są przesunięte. - mówi burmistrz Skoczowa Mirosław Sitko.
Prace na kładce rozpoczęły się w połowie sierpnia, miały pierwotnie zakończyć się 26 października. Ale jak zaznacza burmistrz, samo rozwiązanie przetargu opóźnione było o miesiąc. Stąd też poślizg w remoncie obiektu. Pisaliśmy Kładka z Protestem

Jak mówi Mirosław Sitko, całość prac była realizowana według zakładanego planu. - Podjazdy, pochwyty są dopasowane do standardowych wózków inwalidzkich i obowiązujących norm. - Aczkolwiek uwagi, które podczas remontu zgłaszał jeden z mieszkańców Ochab, odnośnie specyficznego wózka inwalidzkiego, są wzięte pod uwagę. Być może nie będą zrealizowane teraz, ale jeśli RZGW wyrazi zgodę na podniesienie wału w tym miejscu, to wówczas ten problem z najazdem zniknie - mówi burmistrz.


posłuchaj

- W chwili obecnej prowadzone są końcowe prace porządkowe. Odbiór jest planowany na dzień 16 listopada 2016 roku - informuje Tomasz Świszcz, Kierownik Biura Promocji, Informacji i Turystyki UM w Skoczowie.

JB

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-11-11 11:09:43
damian_123: \"Trochę mieliśmy wstrzymywała nas energetyka, ponieważ istniała w tym miejscu kolizja ze słupami, ale są już posadowione nowe, są przesunięte.\" - chyba ktoś tu za bardzo świętował 11 listopada...
2016-11-12 10:54:43
AK47: Przydałoby się na otwarcie kogoś ze stolicy zaprosić, żeby apel smoleński odczytał.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: