Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nie zagrają w tym sezonie

Początek roku nie przyniósł zbyt pozytywnych wieści dla hokeistów HC Pantery Cieszyn, którzy już przed czterema miesiącami mieli przystąpić do pierwszych spotkań w ramach Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Ligi. Niestety, rozgrywki w bieżącym sezonie nie dojdą do skutku.

Koronawirus pokrzyżował plany hokeistom Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Ligi już w poprzednim sezonie, kiedy nie powiodło im się dokończyć rozgrywek. Liczono, że zawodnicy w końcu pojawią się na tafli lodowiska w Czeskim Cieszynie, ale działacze poinformowali, że liga w obecnym sezonie nie zostanie rozegrana.

Włodarze BAHL robili co w ich mocy, aby rozgrywki, choćby w innym formacie, doszły do skutku, ale do tego jednak nie dojdzie. – W grudniu informowaliśmy, że chcielibyśmy rozegrać edycję 2020/21 przynajmniej w skróconym formacie. Ale rozporządzenia rządu nadal trwają, a ich koniec nie jest widoczny, więc postanowiliśmy odwołać sezon 2020/21. Wszystkich nas to martwi, ale niestety, nic z tym nie zdziałamy – piszą działacze ligi.


AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: