Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nie wytrzymało zawieszenie

Kajetan Kajetanowicz oraz Maciej Szczepaniak plasowali się na 5. pozycji przed rozpoczęciem niedzielnego etapu Rajdu Chile. Niestety, ustronianin nie powiększy swojego dorobku punktowego w klasyfikacji generalnej WRC2, ponieważ załoga ORLEN Rally Team musiała odstąpić z rywalizacji.

Załoga ORLEN Rally Team utrzymywała kontakt z czołową „6” w Rajdzie Chile. Kajetan Kajetanowicz oraz Maciej Szczepaniak zajmowali 5. miejsce w klasyfikacji generalnej WRC2 przed rozpoczęciem niedzielnego etapu, który składał się z czterech odcinków specjalnych, ale już po pierwszym z nich Polacy musieli wycofać się z rywalizacji.

- Przed rozpoczęciem dzisiejszego pierwszego odcinka specjalnego czekaliśmy około dziesięciu minut na start i opony ostygły, ale nie wziąłem tego pod uwagę. I przy pierwszym hamowaniu, które przestrzeliłem, przebiłem dwie opony, a mieliśmy tylko jeden zapas, więc 20 kilometrów przejechaliśmy tylko na trzech oponach. Nie wytrzymało zawieszenie. Jest mi przykro, ale znacie mnie - walczyłem do końca. Dziękuję także Maćkowi, że się nie poddał. To była heroiczna walka – przyznał ustronianin za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: