Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nie w samochodzie, lecz na trasie

Adam Małysz nie bez przypadku kojarzy się z biegiem Wings for Life World Run, ponieważ w ostatnich latach zasiadał za kierownicą samochodu pościgowego. Jednak tym razem oglądaliśmy go w roli biegacza.

Wings for Life World Run jest dobrze znany miłośnikom biegania, ponieważ pierwsza edycja miała miejsce w 2014 roku i odbywa się przeważnie w pierwszą niedzielę maja. Uczestnicy startują w tym samym czasie na całym świecie i nie mają wyznaczonego dystansu –  linię mety zastępuje samochód pościgowy (w tym roku wirtualny).

Podczas tegorocznej edycji na trasie pojawił się m.in. Adam Małysz, który w poprzednich latach zasiadał za kierownicą samochodu pościgowego. „Orzeł z Wisły” przebiegł blisko 10 km. Być może wynik byłby jeszcze lepszy, ale byłego skoczka narciarskiego dopadła kontuzja.

No i dopadła mnie meta. Trochę mi szkoda, że nie udało mi się przebiec przynajmniej 10 km, ale po drodze skręciłem kostkę. Od tego momentu to była walka z samym sobą ?Wings for Life

Opublikowany przez Adama Małysza Niedziela, 9 maja 2021

Przypomnijmy, że Wings for Life World Run jest biegiem charytatywnym. - Ścigasz się nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla szczytnego celu. 100% Twojej opłaty startowej wesprze badania nad rdzeniem kręgowym i pozwoli na odnalezienie metody leczenia jego urazów – czytamy na głównej stronie organizatora.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: