Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nie używasz? - możesz podarować

W Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" w Cieszynie ruszyły warsztaty fotografii cyfrowej dla dzieci. Niestety nie każdy uczestnik spotkań może szkolić się na własnym sprzęcie...

- Być może posiadacie w domu aparaty cyfrowe, których nie używacie, bo zastąpiliście je nowszymi? Jeśli tak, to my chętnie je przyjmiemy i obiecujemy zrobić z nich pożytek – zapewniają uczestnicy warsztatów, które są jedną z wielu inicjatyw Stowarzyszenia.

Od maja 2011 r. Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem" w Cieszynie we współpracy ze Śląską Diakonią z Czeskiego Cieszyna realizuje projekt „Dzieci znad Olzy". Projekt skierowany został do dzieci z Cieszyna i Czeskiego Cieszyna, dla których obie organizacje przygotowały szereg spotkań i warsztatów. 

Od września do marca uczestnicy spotkań mogą brać udział w wielu ciekawych propozycjach. Nie zabraknie zajęć tanecznych, teatralnych i fotograficznych (Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii „Kontakt" na ul. Ks. Janusza 3), oraz ceramicznych, plastycznych i ruchowych  (Śląska Diakonia na ul. Třanovského 10). 

Aktualnie (22.09.2011) w CPEiT "Kontakt" realizowane są warsztaty fotografii cyfrowej dla dzieci. Niestety nie wszyscy uczestnicy zajęć posiadają własne aparaty. Osoby, które chciałyby wesprzeć akcję proszone są o kontakt mailowy: i.kraszewska@bycrazem.com lub telefoniczny: 667090060 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: