Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nie sposób wymienić wszystkich - Dominika, mama i bracia DZIĘKUJĄ

Dominika ma 12 lat. Od pół roku walczy z nowotworem kości udowej. Jest unieruchomiona w gipsie, nie chodzi - leży w łóżku od lipca. Leczy się na Oddziale Onkologii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach - Ligocie. Za sobą ma już 8 cykli chemioterapii, a przed nią operacja usunięcia złamanej kości i wszczepienie endoprotezy oraz długotrwała rehabilitacja. Musi nauczyć się na nowo chodzić.

Za pośrednictwem naszego portalu Dominika, jej mama oraz bracia pragną wyrazić gorącą wdzięczność wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy wsparli dziewczynkę w chorobie wpłacając pieniądze na konto założone specjalnie w tym celu przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Cieszynie.  

„...Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie, w której dziewczynka uczy się, za wszystkie działania, akcje, zbiórki pieniędzy, organizację koncertu charytatywnego „Dla Dominiki”, z którego cały dochód został przeznaczony na jej leczenie. Serce i pamięć okazane przez dyrekcję, nauczycieli i rodziców jest dla nas źródłem otuchy i ogromnym wsparciem.

Dziękujemy również Ewangelickiej Szkole Podstawowej i Towarzystwu Ewangelickiemu za koncert i zbiórkę pieniędzy przekazanych na konto Dominiki w TPD. Bardzo cenna była dla nas pomoc wszystkich z Kościoła Ewangelickiego w Cieszynie oraz Wiśle Malince -  ich hojne datki podczas kwest po niedzielnych nabożeństwach są wyrazem serca i znaczącym dla nas wsparciem. 

Serdeczne podziękowania składamy cieszyńskiemu Klubowi Piłkarskiemu Mieszko – Piast, z jego inicjatywy odbył się mecz charytatywny, na którym można było nabyć cegiełki. Kwota z ich sprzedaży zasiliła konto Dominiki. Dziękujemy sponsorowi opłacającemu comiesięczne treningi - Maćkowi, bratu  Dominiki.

Dziękujemy firmie Polifarb Cieszyn S.A. za szczodrą wpłatę oraz Urzędowi Skarbowemu w Cieszynie za finansowe wsparcie konta Dominiki. Katolickiej Szkole Podstawowej i Gimnazjum Katolickiemu  w Cieszynie Dominika jest wdzięczna za wpłaty i  prezenty mikołajkowo- świąteczne.

Sławkowi Łuszczowi i całej ekipie „Trotylu”, wszystkim wolontariuszom  i wykonawcom, za zorganizowanie i wzięcie udziału  w koncertach charytatywnych pod hasłem „Gramy dla Dominiki” – dziękujemy szczególnie. Wasze działania mają istotny efekt finansowy, ale przede wszystkim dają nam świadomość, że nie jesteśmy sami!

Niezmiennie wdzięczni jesteśmy dyrekcji, pracownikom i całej super ekipie cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego za pomoc w wielokrotnym transporcie Dominiki. Serdeczne Bóg zapłać kierujemy pod adresem sióstr Boromeuszek i Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Rodziny, za pomoc i wsparcie.

Dyrekcji,  nauczycielom i całej kadrze Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie dziękujemy za wszelką pomoc, zaś cieszyńskiemu Towarzystwu Przyjaciół Dzieci  za zaangażowanie,  prowadzenie i nadzór nad kontem Dominiki. Sponsorowi, który nie chciał się ujawnić składamy serdeczne podziękowania za opłacenie obiadów dla brata Dominiki. 

Dziękujemy serdecznie Firmie „Prymat” Sp.z o.o. z Jastrzębia, Państwu Annie i Danielowi Babikom, Rodzinie Poloków, Panu Rafałowi Kozaczce, Sławomirowi Bąkowskiemu, Idziemu Panicowi, Przedszkolu nr 4 i 20 z Cieszyna, Przedsiębiorstwu Robót Inżynieryjnych „PRINŻ CIESZYN” Spółka z.o.o. Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej nr 2 z Ustronia za zaangażowanie i organizację koncertu „Kolęda dla Dominiki”..." 

- Nie sposób wymienić wszystkich, którzy w tym jakże trudnym czasie wsparli i nadal wspierają Dominikę i naszą rodzinę. Za wszystkie datki te małe i te większe, za słowa wsparcia, wszelkie działania, które pomagają nam zmagać się z chorobą, za modlitwy - bardzo gorąco dziękujemy -  Dominika, bracia, mama. 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: