Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nie pij alkoholu na rynku

Napoje ''wyskokowe'' na rynku można spożywać tylko w miejscach do tego wyznaczonych, przekonało się o tym kilku mężczyzn, którzy w minioną sobotę (12.07.2014) postanowili raczyć się alkoholem w miejscu gdzie obowiązuje zakaz.

Mandatami karnymi ukarani zostali młodzi mężczyźni którzy postanowili napić się napojów wyskokowych na rynku  w Cieszynie. - Operator monitoringu wizyjnego, zarejestrował osoby, które pomimo obowiązującemu zakazowi, spożywały alkohol w miejscu publicznym. Uwagę operatora zwróciło czterech mężczyzn siedzących na jednej z ławek znajdujących się na płycie Rynku. Po chwili cała czwórka piła alkohol w miejscu publicznym objętym zakazem spożywania napojów alkoholowych.  – informuje SM Cieszyn

Na miejsce udał się patrol mundurowych. Cała czwórka przyznała się do popełnienia czynu zabronionego i została ukarana mandatami karnymi. Kolejna interwencja dotycząca spożywania alkoholu w miejscu zabronionym miała miejsce na ul. Plac Bóżniczy. Również w tym przypadku trzech sprawców zostało ukaranych mandatami.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: