Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nie będzie Dni Skoczowa

Choć obostrzenia luzują, największa impreza plenerowa w Skoczowie nie odbędzie się w tradycyjnym czerwcowym terminie.

Na to wydarzenie czeka wielu mieszkańców gminy Skoczów. Dni Skoczowa rokrocznie na skoczowskim Rynku goszczą wielu widzów. Tradycyjnie odwiedzający Trytonowy Gród w ten weekend – święto gminy, skrupulatnie poszukują programu 53. Dni Skoczowa. Jednak na próżno. Impreza nie odbędzie się w tradycyjnym czerwcowym terminie.

- Informujemy, że w związku z panującą epidemią nie odbędą się 53. Dni Skoczowa, zaplanowane na termin 11-13 czerwca br. Decyzja podyktowana jest troską o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, a także zakazem organizowania imprez masowych. Jeśli tylko okoliczności na to pozwolą, postaramy się zrealizować to wydarzenie w drugiej połowie roku – informują Burmistrz Skoczowa, Mirosław Sitko wraz z szefową MCK „Integrator” Julią Raszką.

Dni Skoczowa od lat są jednym z największych wydarzeń estradowych w powiecie cieszyńskim. Propozycje koncertowe gromadzą na skoczowskim Rynku widzów, szczególnym zainteresowaniem cieszą się koncerty gwiazd.

Na skoczowskiej scenie gościli m.in. Kasia Kowalska, Zbigniew Wodecki, Leszcze, Piotr Szczepanik i wielu innych artystów. Ponadto scena, co roku przychylna jest również młodym talentom, a mieszkańcy i goście spotykają się przy stoiskach gastronomicznych. Tradycyjnie odbywają się także Mistrzostwa Skoczowa w Rzucie Beretem.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-05-22 06:19:47
Gigi13: W trosce o nasze zdrowie... Co za brednie!
2021-05-22 09:50:31
wojtoj: W ubiegłym roku Dni Skoczowa również się nie odbyły ze względu na rzekome bezpieczeństwo. Nie przeszkodziło to jednak w zorganizowaniu spędu kilkuset przebierańców, którzy przyjechali w kilkunastu autobusach, śpiewali i klaskali na cześć prezydęta. Andrzej Duuuuuuuda, Andrzej Duuuuuda robi cuuuuuda chleb i wóóóóda.
2021-05-22 12:00:54
jasper: A tymczasem Tadek Rydzyk zaprasza na Jasna Gore. "Mówią, że trwa pandemia, ale przecież trzeba żyć" Wyglada na to, ze tylko katolicy moga miec swoje „ festiwale“ ... Te muzyczne dla szarego czlowieka sa zakazane. Swieckie panstwo !?
2021-05-23 12:49:07
Po Prostu: Polski Ład, po prostu
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: