Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nero z cieszyńskiego schroniska...

Dziś przedstawiamy Państwu pięknego i zdrowego psa - Nero. Piszemy o nim drugi raz, ponieważ razem ze Stowarzyszeniem AS mamy nadzieję, że uda mu się znaleźć nowy dom dzięki naszym czytelnikom...Jak trafił do Stowarzyszenia?

Nero miał szczęście - wpadł w oko wolontariuszce, która zdecydowała się wyciągnąć go z cieszyńskiego schroniska. Nie wszystkie czworonogi dostają taką drugą szansę na poprawę swojego losu, a niestety pomału zbliża się zima...Jeśli ktoś z Państwa myśli o adoptowaniu psa, zachęcamy do kontaktu ze "Stowarzyszeniem AS".

Nero wygląda bardzo ładnie, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. Oprócz "przystojnego" wyglądu posiada wiele innych zalet. To dostojny pies w wieku około 6 lat, waży 20 kilogramów i bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Psy traktuje dość obojętnie, czeka na swojego nowego pana. Najbardziej lubi dotyk człowieka i ciepło jego dłoni. Odwdzięczy się na pewno wesołym merdaniem ogona i swoją psią miłością.
Mimo porzucenia nadal jest wesołym psem, który dalej ufa ludziom. Mało szczeka. Nero nie jest także zbyt wymagający, ponieważ nie pogardzi ciepłą budą, byle by tylko miał stały dostęp do ogrodu, spacerów oraz bliskości człowieka. Czy podoba się Państwu jego wesoły pyszczek? Co mówią jego oczy? Czy ktoś z Państwa jest w stanie spełnić jego marzenia?

Pies przed adopcją zostanie wykastrowany. Obecnie jest zaszczepiony oraz zaczipowany. Przed zabraniem obowiązuje umowa adopcyjna. Kontakt - Stowarzyszenie AS: Karina tel. 662 - 151- 885. Póki co pies znajduje się w domu tymczasowym w Cieszynie. Kto go przygarnie?

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-02 07:20:27
hycel: Na mnie nie liczcie, że będę psie marzenia spełniał.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: