Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nero szuka Ciebie...

Dziś przedstawiamy Państwu pięknego i zdrowego psa o imieniu Nero. Mimo złego traktowania przez ludzi, psiak nie stracił nadziei na poprawę swojego losu. Jaka jest jego historia?

Nero trafił do domu tymczasowego Stowarzyszenia AS z cieszyńskiego schroniska. Wygląda bardzo ładnie, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. To dostojny pies w wieku około 6 lat, waży 20 kilogramów i bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Psy traktuje obojętnie, czeka na swojego nowego pana. Najbardziej lubi dotyk człowieka i ciepło jego dłoni. Odwdzięczy się na pewno wesołym merdaniem ogona i swoją psią miłością.

Mimo porzucenia nadal jest wesołym psem, który dalej ufa ludziom. Mało szczeka. Nero nie jest także zbyt wymagający, ponieważ nie pogardzi ciepłą budą, byle by miał stały dostęp do ogrodu, spacerów oraz bliskości człowieka. Czy podoba się Państwu jego wesoły pyszczek?

Pies przed adopcją zostanie wykastrowany. Obecnie jest zaszczepiony oraz zaczipowany. Przed zabraniem obowiązuje umowa adopcyjna. Kontakt - Stowarzyszenie AS: Karina tel. 662 - 151- 885. Póki co pies znajduje się w domu tymczasowym w Cieszynie. Kto go przygarnie?

JP

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-18 17:03:25
megan: Milutki... Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
2020-10-19 07:12:18
kazo51: Pies miły i spokojny!!! Polecam!!!!
2020-10-19 15:34:48
hycel: Może mnie szukać, ja jego nie szukam
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: