Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nauki ścisłe można polubić

Od 1 września 2011 roku do 31 stycznia 2012 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie realizowany jest projekt ''Nauki ścisłe można polubić''. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a realizuje go Stowarzyszenie EKoGA, działające przy ZSEG w Cieszynie.

 Od 1 września 2011 roku do 31 stycznia 2012 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie realizowany jest projekt "Nauki ścisłe można polubić". Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a realizuje go Stowarzyszenie EKoGA, działające przy ZSEG w Cieszynie. 

Projekt: "Nauki ścisłe można polubić" ma na celu stworzenie oferty edukacyjnej o charakterze szkoleniowym z zakresu matematyki i fizyki. Zajęcia są prowadzone w 5 grupach , z czego 4 grupy to grupy matematyczne przez 2 godziny tygodniowo. Projekt polega na prowadzeniu zajęć wyrównująco - rozszerzających z matematyki i fizyki, wspartych technikami informacyjnymi. Zajęcia, prowadzone w ramach projektu, pozwolą na lepsze przygotowanie uczestników do egzaminu maturalnego. Tym samym zwiększą one szansę uczniów dostać się na wymarzony kierunek studiów o charakterze technicznym.

W ramach projekty zajęcia prowadzą: mgr Ewa Wilk, mgr Barbara Żyła, mgr Bożena Piekar oraz mgr Aleksandra Czajkowska.

 

art. sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: