Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nasze dzieci - dla Was i o Was

Nasze dzieci szybko dorastają, a my ciesząc się tym faktem staramy się zapamiętać jak najwięcej szczegółów. Budujemy wspomnienia opierając je na licznych fotografiach. Portal ox cieszy się, że może wraz z Wami uczestniczyć w tych ważnych wydarzeniach. 

Każdy rodzic może pochwalić się swoją pociechą na naszym portalu, wystarczy „kliknąć” w zakładkę „Nasze dzieci” i dodać zdjęcie swojego dziecka do całego już grona uśmiechniętych maluszków. A jest ich już sporo od kiedy zrodził się ten pomył, w końcu kto z nas mając własne dziecko, nie lubi uwieczniać różnych okresów jego życia właśnie poprzez fotografię? Jeśli takie osoby są to z pewnością jest ich niewiele.

5 lipca o godzinie 8.54 jako pierwsza na naszym portalu pojawiła się mająca wtedy miesiąc -Martyna, a zaraz po niej przybyło kolorowych i uśmiechniętych fotografii kolejnych dzieci, nie sposób wymienić wszystkich imion. Z pewnością wśród nich najrzadziej powtarzały się: Kevin, Antonina, Samuel, Judyta, Emanuell, Anastazja, Maksymilian, Nikodem, Vanessa, Tomas, Natan, Borys, Massimo, Pola, Nadia, Stasio, Maria, Dorota, Iman, Yasmeen, Natanael, Ksawier.

Częściej występowaly: Tobiaszek, Emilia, Milena, Hubert, Jakub, Patrycja, Martyna, Ksawier, Bartlomiej, Piotruś, Lenka, Paweł, Ania, Alanek, Maciuś, Kacper, Paulinka, Michal, Oliwier, Filip, Oskar, Mateusz, Wiktoria, Małgosia, Kamil, Basia, Patryk, Wiktor, Kacper, Oliwka, Danuta, Ola, Igor, Amelka, Julia, Maja, Zosia, Gabriela, Hubert.

Cieszymy się, że wraz z Wami - czasami świeżo upieczonymi rodzicami, czasami z tymi, których pociechy nieco już podrosły możemy uczestniczyć w tych ważnych momentach, pragniemy nadal dobre nowiny i piękne zdjęcia pokazywać całemu światu. Dzielcie się nadal swoją radością.  Wystarczy być zalogowanym na portalu, a następnie wejść w zakładkę nasze-dzieci. Ostatnia dodana fotografia będzie pojawiała się na głównej stronie ox.pl w prawym dolnym rogu.

 

Chcemy, aby nasz portal był jeszcze bardziej społecznościowy, aby był dla Was i o Was. Abyście również Wy go współtworzyli. Zapraszamy.

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: