Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nasza Szansa w Wiśle

Śpiew to Twoja pasja? Spróbuj swoich sił podczas Festiwalu Piosenki Młodzieżowej 'NASZA SZANSA' organizowanego w Wiśle. Zgłoszenia do 11 czerwca br.

Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych na pierwszym w Wiśle Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „NASZA SZANSA”, który odbędzie się 17 czerwca 2012r.: - Jest to wyjątkowa okazja, by zaprezentować się na scenie wiślańskiego amfiteatru i wygrać szansę na dalsze koncerty jako support dla profesjonalistów. Festiwal ma charakter otwarty - mogą brać w nim brać udział uczestnicy ze wszystkich rejonów Polski (i zagranicy) - mogą oni reprezentować szkoły i instytucje lub zapisywać się do przeglądu indywidualnie - zachęca Dorota Jamrozińska z Wiślańskiego Centrum Kultury.

Głównym celem imprezy jest zachęcanie do aktywności artystycznej dzieci i młodzieży oraz wspieranie amatorskiego ruchu artystycznego, rozwijanie wrażliwości muzycznej i radości śpiewania oraz umożliwienie promocji młodych talentów. Uczestnikami festiwalu mogą być zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli: - W festiwalu mogą brać udział udział soliści, grupy wokalne, grupy wokalno – instrumentalne, a nawet chóry. Każdy uczestnik zaprezentuje od 2 do 3 dowolnych piosenek z podkładem muzycznym (akompaniament na żywo, półplayback) lub a capella. W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia i nazwiska, nazwy uczestnika, wieku, repertuaru (nazwy piosenek + rodzaj podkładu muzycznego piosenki), miejsca zamieszkania, telefonu kontaktowego i adresu e-mail (opcjonalnie). Wypełnione zgłoszenia należy przesłać do 11 czerwca - informuje Jamrozińska.

Prócz poczęstunku, dyplomów i pamiątek, które organizator zapewnia wszystkim uczestnikom, zwycięzcy otrzymają nagrody-niespodzianki, a zdobywca nagrody głównej będzie miał możliwość wystąpienia podczas jednej z imprez letnich w Amfiteatrze w Wiśle przed występem artystów profesjonalnych.

Portal OX.PL objął imprezę patronatem medialnym.

REGULAMIN FESTIWALU

Festiwal Piosenki Młodzieżowej „NASZA SZANSA”
Wisła, Amfiteatr im. Stanisława Hadyny, 17 czerwca 2012r.

Wiślańskie Centrum Kultury
Plac B. Hoffa 3
43-460 Wisła
tel.(fax) 33 855 29 67
kultura@wisla.pl
www.wisla.pl

źródło: OX.PL
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: