Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nasz fotoreporter najlepszy

Dziennikarze i fotoreporterzy nie tylko zajmują się zbieraniem i tworzeniem informacji. Okazuje się, że dobrze radzą sobie ze sportem. Udowodnił to Michał Fielek - fotoreporter Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL wygrywając zostały I Zimowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy i Fotoreporterów.


9 stycznia, na wzór imprezy zorganizowanej dla mediów w trakcie FIS Ski Jumping Grand Prix 2012, podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle zorganizowano zawody sportowe dla przedstawicieli mediów. Na trasach biegowych Kubalonki odbyły się I Zimowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy i Fotoreporterów, w których udział wzięli akredytowani przedstawiciele mediów. To był sprawdzian kondycji i rozkładania sił. Dziennikarze i fotoreporterzy tym razem zmierzyć musieli się z jazdą na czas na nartach biegowych, co stanowiło szczególne wyzwanie, gdyż większość uczestników zabawy pierwszy raz miała biegówki na nogach. Odpowiedniej strategii wymagał snowtubing. Aby zjechać na pontonie, najpierw należało z nim wbiec pod górę. Liczył się łączny czas biegu i zjazdu. Nie brakowało emocji w trakcie biegu w rakietach śnieżnych i strzelania do celu: z wiatrówki i łuków.


Najlepiej z tymi konkurencjami poradził sobie nasz fotoreporter Michał Fielek – zdobywając złoty medal na zawodach. Wśród kobiet najlepszą była Katarzyna Świeca z  Agencji Dziennikarskiej  „Sport – Fotopress” z Głuchołaz. – Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za świetną zabawę oraz pogratulować organizatorom profesjonalnej obsługi imprezy. Zabawa zabawą ale rywalizacja też była. Ja rywalizowałem sam ze sobą a także z nartami biegowymi. One chciały jechać do przodu, a ja stałem w miejscu. Każdy każdego dopingował, a im więcej było upadków tym więcej śmiechu. Najważniejsze jest to, że wszyscy się dobrze bawili i nikomu nic się nie stało.  Mam nadzieję, że za rok znów się zobaczymy i będzie nas jeszcze więcej – podsumował imprezę fotoreporter portalu OX.pl.

Zadowolone były także panie.  – Bardzo dobrze się bawiłam. Świetny pomysł na zorganizowanie nam czasu. Pierwszy raz miałam okazję jeździć na nartach biegowych, strzelać z łuku, biegać na rakietach śnieżnych. Bardzo spodobało mi się na nartach biegowych, myślę, że będę jeszcze próbować jazdy na nich – przyznała brązowa medalistka Justyna Przybytek z Dziennika Zachodniego.
Poniżej klasyfikacja I Zimowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy i Fotoreporterów:


Klasyfikacja kobiet:
1. Katarzyna Świeca
2. Agnieszka Bodzianny
3. Justyna Przybytek
4. Julia Piątkowska
5. Agnieszka Kaczmarczyk
Klasyfikacja mężczyzn:
1. Michał Fielek
2. Andrzej Piwowar
3. Daniel Ludwiński
4. Marcin Hetnał
5. Edward Świeca


KOD/mat.pras.

ZOBACZ FOTORELACJĘ DO TEMATU FOT.MICHAŁ FIELEK

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: