Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

''Nasz'' człowiek w Zarządzie Głównym

W poniedziałkowe popołudnie 3 lutego działacze Klubu Fotograficznego ?Start? działającego przy Oddziale PTTK ?Beskid Śląski? w Cieszynie spotkali się na comiesięcznym zebraniu klubu. Do omówienia było sporo ważnych spraw.

Prezes Klubu, Andrzej Kowol poinformował zebranych, iż został członkiem Komisji Fotografii Krajoznawczej przy Zarządzie Głównym PTTK. Tak więc młody klub ze Śląska Cieszyńskiego, skupiający miłośników fotografii krajoznawczej z Cieszyna i Skoczowa, doczekał się w tak krótkim czasie przedstawiciela we władzach centralnych PTTK.

Kolejnym miłym akcentem zebrania było wręczenie zweryfikowanych złotych odznak fotografii krajoznawczej dwójce spośród członków klubu: Irenie i Krzysztofowi Greń. Prezes Andrzej Kowol natomiast z ostatniego Zjazdu Komisji Fotografii Krajoznawczej, jaki odbył się w Łodzi, przyjechał z nadanym mu Dyplomem Honorowym KFK ZG PTTK nadanym mu za aktywną pracę na rzecz Komisji Fotografii Krajoznawczej ZG PTTK w kadencji 2010-2014.

Omawiano także sprawy bieżące i plany na najbliższy rok. Największym przedsięwzięciem jest niewątpliwie organizacja Ogólnopolskiego Forum Fotograficznego PTTK, które odbędzie się w Cieszynie 6-8 czerwca. Impreza, na którą zjadą się miłośnicy fotografii krajoznawczej z całej Polski, jest wspaniałą promocją regionu.

Zaplanowano także pomniejsze przedsięwzięcia, jak jednodniowe plenery fotograficzne w czeskim Cieszynie, Simoradzu, czy na starym Groniu, a także zaczęto przygotowywać konkurs fotograficzny, którego tematyka tym razem będzie szeroka, więc z pewnością sporo amatorów fotografii zechce spróbować swych sił nadsyłając na konkurs swe prace.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: ID

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: