Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Narkotyki na dworcu

Strażnik Miejski pełniący służbę 10.06.2019 na dworcu w Cieszynie ujawnił mężczyznę posiadającego narkotyki.

Wszystko dzięki spostrzegawczości i czujności. - Za pomocą systemu kamer dworca zarejestrował mężczyznę, który pomimo braku widocznych oznak niepełnosprawności zamknął się w pomieszczeniu przeznaczonym dla w/w osób, gdzie przebywał dłuższy czas. W wyniku kontroli przedmiotowego pomieszczenia ujawnił mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczną iloiść substancji zabronionych oraz niebezpieczne narzędzie – informuje SM w Cieszynie.

Na widok strażnika, mężczyzna postanowił uciec, jednak po pościgu szybko został ujęty oraz przekazany wezwanemu na miejsce patrolowi policji, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-13 12:01:18
MILANELLO: Osadzic na długie lata A dilerów karać jak morderców (bo to mordercy którzy na śmierci wielu zarabiają!) Dożywocie dla takich!!!
2019-06-13 21:24:55
bronek91: Rzecznik prasowy KP może brać przykład ze Straży Miejskiej. Strażnik Miejski spełnił zadanie, wykonał pracę i nikt nie opisuje jego imienia, nazwiska, stopnia, jednostki i sztucznie nikt nikogo nie kreuje na bohatera. Rozumiem, iż pracownikom formacji należy podbudować ego, ale nie tędy droga.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: