Narciarski Puchar Magurki po raz czwarty
19.02.2008 0:00
W minioną sobotę w Wilkowicach odbył się IV Puchar Magurki - Śladami Arcyksiężnej Marii Teresy. Po raz kolejny z niezłej strony zaprezentowali się nasi biegacze narciarscy. Na najwyższym stopniu podium w swoich kategoriach wiekowych stanęli: Mariusz Zowada i Henryk Gazurek z Istebnej oraz Paweł Gorzołka z Jaworzynki.
Również w biegach młodzieżowych biegacze z istebniańskich klubów zanotowali zwycięstwa, a konkretnie Karolina Gazurek i Krystian Gazurek.
Wyniki:
Kobiety - dystans 7,5 km
Rocznik 1974-88
Rocznik 1960-73
Rocznik 1959 i starsze
Mężczyźni - dystans 11,5 km
Rocznik 1983-91
Rocznik 1973-82
Rocznik 1960-72
Rocznik 1949-59
Rocznik 1948 i starsi
Biegi młodzieżowe
Dziewczęta
Rocznik 1992-94 i młodsi - dystans 3000 m
Rocznik 1995-97 i młodsi - dystans 1500 m
Rocznik 1998 i młodsze - dystans 500 m
Chłopcy
Rocznik 1992-94 i młodsi - dystans 3000 m
Rocznik 1995-97 i młodsi - dystans 1500 m
Rocznik 1998 i młodsi - dystans 500 m
Również w biegach młodzieżowych biegacze z istebniańskich klubów zanotowali zwycięstwa, a konkretnie Karolina Gazurek i Krystian Gazurek.
Wyniki:
Kobiety - dystans 7,5 km
1 | Agnieszka Szymańczak | Wilkowice | 19.55,0 |
2 | Monika Napora | Lubomierz | 21.58,0 |
3 | Eliza Surdyka | Bielsko-Biała | 23.12,0 |
4 | Małgorzata Kleszczyńska | Tomaszów Lubelski | 25.21,0 |
5 | Grażyna Jarecka | Bielsko-Biała | 27.17,0 |
6 | Alicja Banasiak | Bielsko-Biała | 30.46,0 |
. | ... | … | … |
8 | Małgorzata Adamczyk | Jastrzębie Zdrój | 32.43,0 |
Rocznik 1974-88
1 | Agnieszka Szymańczak | Wilkowice | 19.55,0 |
2 | Monika Napora | Lubomierz | 21.58,0 |
3 | Eliza Surdyka | Bielsko-Biała | 23.12,0 |
. | ... | … | … |
5 | Małgorzata Adamczyk | Jastrzębie Zdrój | 32.43,0 |
Rocznik 1960-73
1 | Krystyna Grabowska | Kraków | 54.20,0 |
2 | Alicja Banasiak | Bielsko-Biała | 58.00,0 |
Rocznik 1959 i starsze
1 | Grażyna Jarecka | Bielsko-Biała | 27.17,0 |
2 | Alicja Banasiak | Bielsko-Biała | 30.46,0 |
3 | Anna Pawlusiak-Dobija | Wilkowice | 31.96,0 |
Mężczyźni - dystans 11,5 km
1 | Piotr Kocoń | Złatna | 29.48,0 |
2 | Henryk Gazurek | Istebna | 31.26,0 |
3 | Mariusz Zowada | Istebna | 31.48,0 |
3 | Jan Łacek | Jaworzynka | 31.48,0 |
5 | Stanisław Gorzołka | Ustroń | 32.52,0 |
6 | Artur Radecki | Marklowice | 32.53,0 |
7 | Piotr Michałek | Jaworzynka | 32.56,0 |
8 | Krzysztof Guzik | Juszczyn | 33.21,0 |
9 | Rafał Koryfiński | Gdańsk | 33.25,0 |
10 | Krzysztof Skorupa | Wodzisław Śląski | 34.57,0 |
11 | Paweł Gorzołka | Jaworzynka | 34.59,0 |
. | ... | … | … |
15 | Marek Adamczyk | Jastrzębie Zdrój | 36.42,0 |
27 | Piotr Kawulok | Grodziec Śląski | 41.36,0 |
28 | Jan Gorzołka | Jaworzynka | 42.45,0 |
33 | Michał Kobielusz | Jaworzynka | 46.12,0 |
43 | Eugeniusz Dzida | Skoczów | 54.36,0 |
54 | Franciszek Pasterny | Ustroń | 1:02.19,0 |
Rocznik 1983-91
1 | Mariusz Zowada | Istebna | 31.48,0 |
2 | Artur Radecki | Marklowice | 32.53,0 |
3 | Krzysztof Guzik | Juszczyn | 33.21,0 |
Rocznik 1973-82
1 | Piotr Kocoń | Złatna | 29.48,0 |
2 | Krzysztof Skorupa | Wodzisław Śląski | 34.57,0 |
3 | Marek Adamczyk | Jastrzębie Zdrój | 36.42,0 |
Rocznik 1960-72
1 | Henryk Gazurek | Istebna | 31.26,0 |
2 | Jan Łacek | Jaworzynka | 31.48,0 |
3 | Stanisław Gorzołka | Ustroń | 32.52,0 |
4 | Piotr Michałek | Jaworzynka | 32.56,0 |
. | ... | … | … |
10 | Piotr Kawulok | Grodziec Śląski | 41.36,0 |
Rocznik 1949-59
1 | Zbigniew Radomski | Bielsko-Biała | 35.22,0 |
2 | Piotr Porębski | Rybnik | 37.06,0 |
2 | Andrzej Siwczyk | Rybnik | 37.06,0 |
Rocznik 1948 i starsi
1 | Paweł Gorzołka | Jaworzynka | 34.59,0 |
2 | Jan Gorzołka | Jaworzynka | 42.45,0 |
3 | Waldemar Mazur | Czeladź | 45.16,0 |
4 | Michał Kobielusz | Jaworzynka | 46.12,0 |
5 | Eugeniusz Dzida | Skoczów | 54.36,0 |
6 | Franciszek Pasterny | Ustroń | 1:02.19,0 |
Biegi młodzieżowe
Dziewczęta
Rocznik 1992-94 i młodsi - dystans 3000 m
1 | Karolina Gazurek | Istebna | 8.11,0 |
2 | Elżbieta Kilian | Istebna | 9.11,0 |
3 | Izabela Mendel | Marklowice | 9.43,0 |
4 | Judyta Czepczor | Istebna | 10.04,0 |
Rocznik 1995-97 i młodsi - dystans 1500 m
1 | Maria Skałka | Osieczany | 4.11,0 |
2 | Sylwia Molitor | Marklowice | 5.03,0 |
3 | Kamila Sobień | Marklowice | 5.23,0 |
Rocznik 1998 i młodsze - dystans 500 m
1 | Mariola Batko | Osieczany | 1.44,0 |
2 | Natalia Dudek | Radziechowy | 2.28,0 |
3 | Edyta Śpiewak | Bystra | 2.31,0 |
Chłopcy
Rocznik 1992-94 i młodsi - dystans 3000 m
1 | Paweł Klisz | Bystra | 4.51,0 |
2 | Tomasz Kaczmarzyk | Istebna | 7.03,0 |
3 | Bartłomiej Kajzar | Istebna | 7.14,0 |
. | ... | … | … |
8 | Konrad Gazurek | Istebna | 8.08,0 |
Rocznik 1995-97 i młodsi - dystans 1500 m
1 | Mateusz Mitko | Marklowice | 4.01,0 |
2 | Tomasz Skurzok | Istebna | 4.33,0 |
3 | Bartłomiej Rucki | Istebna | 4.36,0 |
4 | Maciej Legierski | Istebna | 5.08,0 |
. | ... | … | … |
6 | Damian Łacek | Istebna | 5.32,0 |
7 | Filip Dragon | Istebna | 6.14,0 |
8 | Dawid Pogorzelski | Istebna | 6.16,0 |
Rocznik 1998 i młodsi - dystans 500 m
1 | Krystian Gazurek | Istebna | 1.57,0 |
2 | Aggeusz Czepczor | Istebna | 2.06,9 |
3 | Kacper Pustołka | Marklowice | 3.02,0 |
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: