Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nakręć się w bibliotece i złap nagrody. Konkurs filmowy dla uczniów

Trailer książkowy lub spot reklamowy- to zadanie czeka na uczestników konkursu Biblioteki Miejskiej w Cieszynie ''Nakręć się w Bibliotece''.

Biblioteka Miejska w Cieszynie, pełniąca zadania biblioteki powiatowej, zaprasza dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnym konkursie "Nakręć się w Bibliotece". Udział w konkursie mogą brać uczniowie szkół podstawowych (klasy 4-6) i gimnazjów z terenu powiatu cieszyńskiego i Zaolzia.

- Celem konkursu jest promocja czytelnictwa, rozbudzanie zainteresowania literaturą oraz wykorzystywanie innowacyjnych narzędzi multimedialnych w nauce i rozrywce – informuje Beata Parchańska, Instruktor – koordynator ds. bibliotek publicznych powiatu cieszyńskiego.

Prace w dwóch kategoriach - trailer książkowy i spot reklamowy promujący bibliotekę i książki – wraz ze zgłoszeniem (Pobierz zgłoszenie pdf) należy dostarczyć na adres:

Biblioteka Miejska w Cieszynie
ul. Głęboka 15
43-400 Cieszyn
z dopiskiem: „Nakręć się w bibliotece”


Trailer książkowy książkowy, jako zwiastun promujący konkretną książkę, nie może przekroczyć czasu - 1,5 minuty. Zwiastun musi zostać zapisany w formacie AVI,WMV, MPEG, zalecana (nieobowiązkowa) jest wielkość pliku do 2 GB i nagrany na płytę CD bądź DVD. Można zgłosić tylko jeden trailer danej książki. Z kolei spot reklamowy promujący czytelnictwo wśród nastolatków i bibliotekę nie mogą przekroczyć czasu – 30 sekund. Spot musi zostać zapisany w formacie AVI, WMV, MPEG, zalecana (nieobowiązkowa) jest wielkość pliku do 2 GB i nagrany na płytę CD bądź DVD. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Uroczystość finałowa połączona z wręczaniem dyplomów i nagród odbędzie się 8 października 2015 r. o godz. 10.00 w siedzibie Biblioteki Miejskiej w Cieszynie.

Regulamin konkursu

vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: