Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Najsmaczniejszy konkurs w regionie! Ruszają kiermasze świąteczne.

Wiosna już puka do naszych drzwi! Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach zaprasza więc, w sobotę 16 marca na kiermasz świąteczny oraz  Regionalny Konkurs Potraw i Wypieków na Zapusty i Wielkanoc "Dorty, kołocze, krepliki i insze placki"

 

Celem naszego konkursu jest kultywowanie kulinarnego dziedzictwa, prezentowanie i dokumentowanie potraw i wypieków własnego regionu, zwłaszcza tych, które przygotowane zostały według dawnych zanikających już receptur – informuje zebrzydowicki GOK

 Impreza ma charakter konkursowy. Potrawy/wypieki oceniane będą przez jury powołane przez organizatora. Potrawy/wypieki oceniane będą w dwóch kategoriach: Stół Wielkanocny oraz Koszyk Wielkanocny. Karta zgłoszenia i regulamin do pobrania na stronie www.gok.zebrzydowice.pl LINK

Kiermasz w Zebrzydowicach

W tym samym dniu na placu zamkowym w Zebrzydowicach zostanie zorganizowany po raz kolejny już kiermasz świąteczny.  Tradycyjnie nie zabraknie sprzedawców rękodzieła oraz smacznych wypieków. Kiermasz odbędzie się  na placu zamkowym w Zebrzydowicach w godz. 9:00-13:00.

Kiermasze w Kaczycach  i Kończycach Małych

Dzień później (17.03.2024) odbędzie się kiermasz w Kaczycach przy Domu Ludowym a tydzień później 24.03.2024 na placu zamkowym  w Kończycach Małych.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: